هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت‌پیشه در واکنش به اظهارات ضدایرانی وزیرخارجه امارات:

برخی کشورهای عربی پیرو سیاست‌های آمریکا و صهیونیست‌ها هستند/موضع گیری مقامات اماراتی در توازن سیاسی جایگاهی ندارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست های کشورهای مرتجع عربی همواره برگرفته از سیاست های ایالات متحده و صهیونیست ها بوده است و این مهم در حالیست که موضع گیری مقامات اماراتی در توازن سیاسی جایگاهی ندارد.
جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 17:08
برخی کشورهای عربی پیرو سیاست‌های آمریکا و صهیونیست‌ها هستند/موضع گیری مقامات اماراتی در توازن سیاسی جایگاهی ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد سیاست های کشورهای مرتجع عربی همواره برگرفته از سیاست های ایالات متحده و صهیونیست ها بوده است و این مهم در حالیست که موضع گیری مقامات اماراتی در توازن سیاسی جایگاهی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606101956336658.jpg برخی,کشورهای,عربی,پیرو,سیاست‌های,آمریکا,و,صهیونیست‌ها,هستند/موضع,گیری,مقامات,اماراتی,در,توازن,سیاسی,جایگاهی,ندارد Icana

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات مداخله‌جویانه و ضدایرانی وزیر خارجه امارات مبنی بر ضرورت تلاش یکپارچه بین‌المللی برای اصلاح برجام و محدود کردن برنامه موشکی کشورمان، گفت: سیاست های کشورهای مرتجع عربی همواره برگرفته از سیاست های ایالات متحده و صهیونیست ها بوده است و سخنان مداخله‌جویانه عبدالله بن زاید آل نهیان نیز در این راستا تلقی می شود.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در زمینه های راهبردی مانند صنعت موشکی، فناوری هسته ای و غیره به خوداتکایی رسیده است، تصریح کرد: بر این اساس بیان چنینی سخنانی برای مانع تراشی بر سر راه پرورش قدرت خوداتکایی ایران است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به بی اهمیتی اظهارنظر مداخله‌جویانه و ضدایرانی وزیر خارجه امارات، اظهار کرد: باید یادآور شد که موضع گیری مقامات اماراتی در توازن سیاسی منطقه ای، بین المللی و حتی راهبردی جایگاهی ندارد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایالات متحده امریکا به خوبی می داند که توان مقابله با ظرفیت موشکی ایران را ندارد، خاطرنشان کرد: بنابراین امروزه مشاهده می شود که آمریکا مجبور است در مواجه با موضوع موشکی جمهوری اسلامی ایران، تمام کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل متحده را جمع کند تا آنها نیز در این حوزه همراهش باشند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000