هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجت‌الاسلام مازنی:

باید مطالبات مردم را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: همواره رفاه به همراه ملاحظه واقعیت‌ها اقتصادی و اجتماعی مد نظر ما است چرا که ما باید مطالبات را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم.
جمعه 13 بهمن 1396 ساعت 15:00
باید مطالبات مردم را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم عضو فراکسیون امید مجلس گفت: همواره رفاه به همراه ملاحظه واقعیت‌ها اقتصادی و اجتماعی مد نظر ما است چرا که ما باید مطالبات را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105590201279.jpg باید,مطالبات,مردم,را,بر,اساس,واقعیت‌ها,تنظیم,کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام احمد مازنی با اشاره به آخرین نشست فراکسیون امید درباره لایحه بودجه سال 96 گفت:در آن جلسه نظرات و پیشنهادات مطرح شد و نظر شخصی من به عنوان یک شهروند و نماینده این است که ما باید برای حل مشکلات کشور نگاه علمی داشته باشیم و اگر صاحب نظران حوزه اقتصاد و کارشناسان علوم اجتماعی جمع‌بندی شان بر روی نسخه واحدی برای حل مشکلات اقتصادی کشور باشد،‌ باید صادقانه آن نسخه را با مردم در میان بگذاریم و مماشات نکنیم و یا بر اساس موج‌ها و اقتضائات روز و شرایط خاصی که برای هر گروه و جمعی ممکن است در زمان‌هایی پیش بیاید، تصمیم نگیریم.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر کارشناسان نظرشان این باشد که چاره حل مشکل اقتصاد، افزایش قیمت است با در نظر گرفتن میزان ریسک اجتماعی که دارد با نظر جامعه شناسان، ما باید آن را با مردم در میان بگذاریم.

 

مازنی بر همین اساس اضافه کرد: زمانی ما تصمیمی می‌گیریم و می‌گوییم اکنون مردم از این تصمیم خوششان می‌آید و در شرایط فعلی و از آن راضی هستند، اما همین مردم ممکن است چند سال بعد نسبت به تصمیمی که ما بر اساس ملاحظه سبد رای خودمان اتخاذ کردیم معترض شوند و به جای اینکه در معرض سلام و صلوات و قدرشناسی مردم باشیم همین مردم و نسل بعدشان ما را نفرین و لعن خواهند کرد.

 

«حرف بنده این است که تصمیمات علمی و کارشناسی را باید به صورت واحد ارائه داد. بنده از اقتصاددانان تقاضا کردم که حرف‌های متعدد و پراکنده نزنید؛ نظراتتان را یکی کنید و یک نسخه واحد به ما بدهید، میزان ریسک آن را هم بیان کنید تا ما صادقانه به مردم بگوییم. هر نظری می‌خواهید داشته باشید اما راه حل مشکل شما بر اساس بررسی‌های کارشناسی این است و ما بر این اساس به لایحه بودجه 97 رای می‌دهیم».

 

نماینده مردم تهران در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: این نظر شخصی بنده است اما باید این نظر به تضارب گذاشته شود ولی بنده این را در فراکسیون مطرح کردم و با کارشناسان اقتصادی زیادی، صحبت کردم.

 

مازنی با اشاره به اینکه ما بر اساس جمع‌بندی کارشناسان و توجه به ریسک اجتماعی تصمیم می‌گیریم، گفت: ما در فراکسیون امید برای لایحه بودجه 97 کل کشور موضع واحدی خواهیم داشت آنهم با رویکرد امید آرامش و رونق اقتصادی و همچنین با در نظر گرفتن  مصلحت و رفاه مردم.

 

به گزارش فارس، این نماینده مردم در مجلس دهم، در خاتمه تصریح کرد: همواره رفاه به همراه ملاحظه واقعیت‌ها اقتصادی و اجتماعی مد نظر ما است چرا که ما باید مطالبات را بر اساس واقعیت‌ها تنظیم کنیم./

 

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000