هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قاضی‌پور:

گزارش‌های ارائه شده در زمینه داخلی‌سازی خودروها کذب هستند / بسیاری از قطعه سازان واردکننده هستند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: داخلی سازی صورت نگرفته و گزارش‌های ارائه شده کذب است، برخی از قطعه سازان داخلی خود واردکننده هستند و قطعات مورد نیاز را وارد می‌کنند.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 12:39
گزارش‌های ارائه شده در زمینه داخلی‌سازی خودروها کذب هستند / بسیاری از قطعه سازان واردکننده هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن، گفت: داخلی سازی صورت نگرفته و گزارش‌های ارائه شده کذب است، برخی از قطعه سازان داخلی خود واردکننده هستند و قطعات مورد نیاز را وارد می‌کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201608102356062767.jpg گزارش‌های,ارائه,شده,در,زمینه,داخلی‌سازی,خودروها,کذب,هستند,/,بسیاری,از,قطعه,سازان,واردکننده,هستند Icana

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص عدم تمکین شرکت‌های خودروسازی در زمینه داخلی سازی محصولات تولیدی در ایران، اظهار داشت: یک قانون حداکثری استفاده از توان تولید داخل داریم که همگی باید از این قانون تمکین کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید قراردادهای همکاری و تولید مشترک با خودرو سازان خارجی مانند قرارداد ترکمنچای باشد، گفت: شرکت‌های رنو و پژو بازار خود را در اروپا از دست داده‌اند و به بازار بکر یک میلیونی ایران ورود کرده‌اند.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به اینکه علی رغم اینکه مخالف حضور آنها در ایران هستم اما باید بعد از حضور باید از قوانین تمکین کنند، ادامه داد: درسه سال باید در صد بالای از محصولات تولیدی داخی سازی شود و 30 درصد آنها را نیز به کشورهای دیگر صادر کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص میزان داخلی سازی محصولات تولیدی صنایع خودروسازی، اظهار داشت: داخلی سازی صورت نگرفته و گزارش‌های ارائه شده کذب است، برخی از قطعه سازان داخلی خود واردکننده هستند و قطعات مورد نیاز را وارد می‌کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000