شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

وزارت خارجه برای حفظ و جایگاه فوتبال ایران در عرصه بین الملل تلاش کند

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه ایران با دیپلماسی مسیرلجبازی سعودی‌ها در میزبانی‌های جام باشگاه آسیا را سد کند،گفت: وزارت خارجه برای حفظ و جایگاه فوتبال ایران در عرصه بین الملل تلاش کند.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 11:29
وزارت خارجه برای حفظ و جایگاه فوتبال ایران در عرصه بین الملل تلاش کند عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه ایران با دیپلماسی مسیرلجبازی سعودی‌ها در میزبانی‌های جام باشگاه آسیا را سد کند،گفت: وزارت خارجه برای حفظ و جایگاه فوتبال ایران در عرصه بین الملل تلاش کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103826485450.jpg وزارت,خارجه,برای,حفظ,و,جایگاه,فوتبال,ایران,در,عرصه,بین,الملل,تلاش,کند Icana

احمد مرادی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره رأی ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال میزبانی تیم‌های ایرانی در جام باشگاه‌های آسیا، گفت: نباید اجازه داد حق تیم‌های ایرانی در جام باشگاه آسیا نادیده گرفته شود زیرا این امر خبر نامناسبی برای ورزش کشور تلقی می‌شود؛ چرا که حوزه ورزش بسیارگسترده است و توانایی آن را دارد که به طور مستقیم برحوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی نیز تاثیر بگذارد.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با اثبات و احقاق حقوق ورزشی کشورمان در عرصه بین الملل به نوعی ما قدرت سیاسی خود را نشان می‌دهیم، تصریح کرد: عربستان  قصد دارد  بسیاری از قدرت‌های بین المللی را با پول خریداری کند.

مرادی افزود: برای حفظ و جایگاه فوتبال ایران در عرصه بین الملل باید وزارت خارجه با همکاری فدراسیون فوتبال از تمام ابزارهای قانونی و دیپلماسی استفاده کند.

وی با بیان اینکه ورود وزارت خارجه برای احقاق حق فوتبال ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا ضروری است، یادآورشد: وظایف وزارت خارجه صرفا محدود به موضوعات سیاسی نمی‌شود بلکه در تمام حوزه‌های بین المللی از قبیل ورزشی و اقتصادی برای حقانیت حقوق جمهوری  اسلامی ایران باید این وزارتخانه رایزنی‌های مدوام و کلیدی داشته باشد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه ایران با دیپلماسی مسیر لجبازی سعودی‌ها در میزبانی‌های جام باشگاه آسیا را سد کند یادآورشد: اثبات حقوق ورزشی تیم‌های ایرانی در میزبانی جام باشگاه آسیا قدر ت سیاسی ایران را به جهان تفهیم می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000