آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لطفی مطرح کرد:

توسعه صنعت گردشگری همدان گرفتار هفت خان رستم/ از رویداد همدان 2018 بهترین بهره‌گیری شود

سرویس فرهنگی
عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس با بیان اینکه توقف هفت خان رستم برای  توسعه صنعت گردشگری همدان الزامی است، خواستار استفاده بهینه از فرصت رویداد همدان 2018 شد.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 12:08
توسعه صنعت گردشگری همدان گرفتار هفت خان رستم/ از رویداد همدان 2018 بهترین بهره‌گیری شود عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس با بیان اینکه توقف هفت خان رستم برای  توسعه صنعت گردشگری همدان الزامی است، خواستار استفاده بهینه از فرصت رویداد همدان 2018 شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712106717336188.jpg توسعه,صنعت,گردشگری,همدان,گرفتار,هفت,خان,رستم/,از,رویداد,همدان,2018,بهترین,بهره‌گیری,شود Icana

حسن لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری همدان که به عنوان پایتخت آسیا در سال 2018 شده، گفت: برای جذب توریست‌های داخلی و خارجی به استان همدان باید موانع سرمایه‌گذاری و بروکراسی در چرخه گردشگری حذف شود تا بتوان توسعه صنعت گردشگری بویژه در مراکز اقامتی  را شاهد بود و از رویداد همدان 2018 بهترین بهره را برد.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه ما شرایط را برای حضور فارغ التحصیلان هلتداری، گردشگری و باستان شناسی در صنعت گردشگری همدان مهیا نکردیم تا بتوان از حضور افراد متخصص بهترین استفاده را در این عرصه برد؛ بنابراین اگر خواهان توسعه صنعت گردشگری هستیم باید نگاه ویژه به این صنعت مولد داشته باشیم.

لطفی افزود: زیر ساخت‌های گردشگری همدان از نظر آثار باستانی و شهرت جهانی بسیار مهم  است اما متاسفانه برای توسعه صنعت گردشگری توجه خاصی صورت نگرفته و این در حالی است که غار علیصدر از  نظر جاذبه‌های گردشگری بین المللی بی‌نظیر است اما متاسفانه کمبود هتل 5ستاره برای تامین مراکز اقامتی توریست‌های داخلی و خارجی در این منطقه  بسیار ملموس است.

وی ادامه داد: لالجین به عنوان شهر سفال جهان مطرح است اما متاسفانه نگاه ویژه به سرمایه‌گذاری در این عرصه در استان همدان بسیار ضعیف است و از همین رو لازمه این امر این است که فرآیندی ترسیم شود که بخش خصوصی به نحوکاربردی در توسعه صنعت گردشگری ترسیم شود و همدان 2018 بستر لازم را برای این امور فراهم می‌کند.

لطفی افزود: حضور فارغ التحصیلان هلتداری،گردشگری و باستان شناسی می‌تواند منجر به تخصصی شدن مقوله صنعت گردشگری شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه هفت خان رستم نباید جایگاهی در سرمایه‌گذاری گردشگری همدان داشته باشد، یادآورشد: بروکراسی غلط اداری مانعی برای  تحقق سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط