هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن بیکی:

آمریکا مهمانی که می خواهد صاحبخانه باشد/واشنگتن تصمیمی برای ترک عراق ندارد/آمریکا در 13کشور منطقه حضور نظامی دارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:سیاست آمریکا بر این است که اگر وارد کشوری بشود، دیگر قصد خروج از آن کشور را ندارند.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 08:54
آمریکا مهمانی که می خواهد صاحبخانه باشد/واشنگتن تصمیمی برای ترک عراق ندارد/آمریکا در 13کشور منطقه حضور نظامی دارد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:سیاست آمریکا بر این است که اگر وارد کشوری بشود، دیگر قصد خروج از آن کشور را ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801102427968155.jpg آمریکا,مهمانی,که,می,خواهد,صاحبخانه,باشد/واشنگتن,تصمیمی,برای,ترک,عراق,ندارد/آمریکا,در,13کشور,منطقه,حضور,نظامی,دارد Icana

ابوالفضل حسن بیکی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص اعلام وزارت دفاع ایالات متحده مبنی بر ادامه روند حضور نظامیان این کشور در عراق گفت: سیاست آمریکا بر این است که  اگر وارد کشوری بشوند، دیگر قصد خروج از آن کشور را ندارند.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا به بهانه مبارزه با ایران و ملت ایران در 13 کشور منطقه حضور نظامی دارد. کشور های منطقه جولانگاه نظامیان آمریکایی است و تنها ایران است که اجازه نفوذ آمریکا به خاک خود را نداده است.

این نماینده مجلس در دوره دهم تاکید کرد: ایالت متحده از زمان بوش پسر به بعد هزینه های هنگفتی را برای حضور در منطقه خاورمیانه کرده است و به همین راحتی میدان را برای دیگر رقبا  خالی نخواهد کرد.

وی ادامه داد: امروز مردم عراق تصمیم گیرنده هستند و اگر نظامیان آمریکا قصد ماندن دارند، باید این نکته را بخاطر بسپارند که در عراق محصور خواهند شد.مردم منطقه بعد از بیداری اسلامی، حکومت های خود را وادار کرده اند که دخالت آمریکا در امور کشورشان را قبول نکرده و اجازه عرضه اندامی را به آنها ندهند.

حسن بیکی اضافه کرد: مهم ترین دلیلی که از حضور آمریکا می توان از آن نام برد؛ تأمین امنیت رژیم صهیونیستی است.این رژیم از جانب ایران و جبهه مقاومت محاصره است و آمریکا به هیچ وجه اجازه تهدید شدن رژیم صهیونیستی را نخواهد داد. چون مهم ترین راهبرد ایالات متحده حفاظت از این رژیم غاصب است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: شکست های تروریست های داعش در عراق و سوریه و نفوذ ایران و روسیه در منطقه می تواند دلیل بسیار محمکی برای ایالات متحده باشد تا از نفوذ آنها جلوگیری کند.بنابراین مهم ترین راهبرد آمریکا را می توان حضور مداوم در منطقه و هم چنین از بین بردن موانع تهدید رژیم صهیونیستی دانست که آنها از هر روزنه برای تحکیم این راهبرد استفاده می کنند./

پایان خبر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000