آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیر رستگاری خبر داد؛

جوانان در حوزه های مهم دریایی و دانش بنیان تجهیزات بسیار خوبی را طراحی و تولید کردند/ ساخت و آزمایش موتورهای مینی براشلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از ساخت و آزمایش موتورهای «مینی‌ براشلس» خبر داد و گفت: این موتورها در وسایل نقلیه سبک و کولرها کاربرد دارند.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 16:53
جوانان در حوزه های مهم دریایی و دانش بنیان تجهیزات بسیار خوبی را طراحی و تولید کردند/ ساخت و آزمایش موتورهای مینی براشلس رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع از ساخت و آزمایش موتورهای «مینی‌ براشلس» خبر داد و گفت: این موتورها در وسایل نقلیه سبک و کولرها کاربرد دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101659431917.jpg جوانان,در,حوزه,های,مهم,دریایی,و,دانش,بنیان,تجهیزات,بسیار,خوبی,را,طراحی,و,تولید,کردند/,ساخت,و,آزمایش,موتورهای,مینی,براشلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ امیر دریادار امیر رستگاری رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع اظهار داشت: با تجربه ساخت موتورهای «براشلس» که در حوزه شناورهای سطحی و زیرسطحی کاربرد دارند، توانستیم مینی موتورهای براشلس را نیز طراحی و تولید کنیم.

وی با بیان اینکه این موتورها در کولرها و وسایل نقلیه سبک کارآیی دارند، افزود: این موتورها ضمن کاهش مصرف انرژی تا 30 درصد، می‌توانند در بهبود وضعیت آلودگی هوا، به ویژه در کلان‌شهرها موثر باشند.

رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با تاکید بر سطح کیفی بالای این موتور گفت: به گفته شرکت‌های موتورساز این موتورها که در حال تست‌های عملیاتی هستند به لحاظ ریالی و کیفی از مدل‌های چینی بهترند.

وی با بیان اینکه باید به جوانان و صاحبان شرکت‌های دانش بنیان اعتماد کرد و به این عزیزان کار داده شود، گفت: جوانان ما امروز در حوزه‌های مهم دریایی و دانش‌بنیان که پیچیده‌ترین محصولات را دارند، ورود پیدا کرده و تجهیزات بسیار خوبی را طراحی و تولید کرده‌اند.

به گزارش دفاع پرس، رییس سازمان صنایع دریایی خاطرنشان کرد: این توان در کشور ما وجود دارد که بسیاری از نیازهای دریایی را در داخل مرتفع کنیم و اجازه خروج ارز از کشور را ندهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار