هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اردکانیان:

کاهش دما در ساختمان برق حرارتی خاموش شدن آتش را نوید می دهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر نیرو با اشاره به روند کاهش درجه حرارت در محل حادثه ساختمان شرکت برق حرارتی، گفت: درجه حرارت از بیش از 300 درجه هم اکنون به حدود 100 درجه رسیده است و این نوید را می‌دهد که در ساعت های پیش رو آتش خاموش شود.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 16:00
کاهش دما در ساختمان برق حرارتی خاموش شدن آتش را نوید می دهد وزیر نیرو با اشاره به روند کاهش درجه حرارت در محل حادثه ساختمان شرکت برق حرارتی، گفت: درجه حرارت از بیش از 300 درجه هم اکنون به حدود 100 درجه رسیده است و این نوید را می‌دهد که در ساعت های پیش رو آتش خاموش شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201710104352814440.jpg کاهش,دما,در,ساختمان,برق,حرارتی,خاموش,شدن,آتش,را,نوید,می,دهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان در حاشیه بازدید از محل آتش سوزی در شرکت تولید نیروی برق حرارتی افزود: پس از اطفای کامل حریق، کارشناسان باید در وضعیت مطمئنی بررسی‌های خود را انجام دهند و نظر دهند که آیا احتمال ریزش ساختمان وجود خواهد داشت یا اینکه ساختمان قابل‌ترمیم است.

وی در خصوص علت این حادثه گفت: در این فرصت کم مشخص کردن علت حادثه امکان پذیرنیست و آنچه مهم است این مورد است که مانند همه کارهای امدادی روال کار بر این است که یک مدیریت متمرکز و یک سخنگوی متمرکز در محل وجود داشته باشد که این افراد معرفی شده‌اند تا در زمان‌های مقتضی به مردم آگاهی رسانی کنند.

اردکانیان اظهار کرد: از زمان شروع آتش سوزی و در طول شب گذشته به صورت لحظه‌ای با همکارانی که در این خصوص مسئولیت دارند در تماس بودم؛ از صبح امروز مدیران وزارت نیرو در محل وقوع حادثه حاضر بودند و امروز نیز جلسه ستاد مدیریت بحران برای اقدامات لازم تشکیل شد.

وی گفت: برای وزارت نیرو این نکته اهمیت دارد که از آغاز عملیات، اساس کار بر مراقبت از سلامت شهروندان، ساکنان اطراف و پرسنل شاغل در ساختمان و نیروهای امدادی بوده و حتی مهمانان هتل مجاور به اماکن مطمئن منتقل شده‌اند و برای پرسنل نیز محل مناسبی در نظر گرفته شد تا انجام کارها با اختلال مواجه نشود.

اردکانیان ادامه داد: نمایندگان وزارت نیرو و مدیریت شرکت نیروگاه برق حرارتی در کنار نیروهای امدادی در محل حضور دارند و روال کار به صورت منطقی در حال انجام است.

به گزارش ایرنا، طبقه منهای چهار ساختمان شرکت تولید نیروی برق حرارتی ساعت 10 دیروز دچار حریق شد.

با وجود گذشت 30 ساعت از وقوع این حادثه، هنوز آتش مهار نشده و آتش نشانان همچنان مشغول تلاش برای مهار کامل این آتش هستند.

اورژانس تهران دیروز اعلام کرد آتش سوزی در ساختمان برق حرارتی هفت مصدوم داشته است.

«محمدعلی نجفی» شهردار تهران با حضور در محل حادثه گفت: با توجه به اینکه دسترسی به محل و کانون اصلی آتش سوزی سخت است، حریق همچنان ادامه دارد و امکان نشست و یا تخریب بخشی از ساختمان نیز وجود دارد. /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000