آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زنگنه:

کیفیت بنزین توزیع شده در تهران در حد استاندارد است

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر نفت گفت: بنزین توزیع شده در کلانشهر تهران به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است و میزان گوگرد آن نیز در وضعیت استاندارد قرار دارد.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 18:05
کیفیت بنزین توزیع شده در تهران در حد استاندارد است وزیر نفت گفت: بنزین توزیع شده در کلانشهر تهران به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است و میزان گوگرد آن نیز در وضعیت استاندارد قرار دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201708109871277384.jpg کیفیت,بنزین,توزیع,شده,در,تهران,در,حد,استاندارد,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ بیژن نامدار زنگنه امروز (سه شنبه) در حاشیه آیین امضای تفاهمنامه همکاری توسعه حمل و نقل ریلی شهری (مترو) میان شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و شهرداری تهران، در جمع خبرنگاران، درباره اظهارات رئیس سازمان ملی استاندارد مبنی بر بالا بودن گوگرد در بنزین توزیعی شهرهای بزرگ، اظهار داشت: بنزین توزیع شده در کلانشهرها به طور کلی از کیفیت خوبی برخوردار است؛ البته امکان دارد در یک یا 2 جایگاه چنین موردی بوده باشد.

وی درباره میزان «اکتان» بنزین شهر تهران نیز گفت: اکنون اطلاع دقیقی ندارم، اما از بنزین تهران برای اندازه گیری گوگرد نمونه برداری شده که نشان می دهد در حد استاندارد قرار دارد.

به گزارش ایرنا، نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد به تازگی اعلام کرده بود که تازه ترین نمونه برداری از بنزین توزیع شده در تهران، حاکی از آن است که گوگرد آن، مقداری بالاتر از میزان استاندارد بوده است.

روزانه حدود 72 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع می شود که 25 میلیون لیتر از آن بنزین یورو 4 و پاک است که در هشت کلانشهر از جمله تهران توزیع می شود.

تولید بنزین یورو چهار در سال 92 معادل 2.1 میلیون لیتر بود که اکنون به 25 میلیون لیتر رسیده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000