آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوندی:

امسال فرصت کافی برای تدریس محتوای کتب درسی وجود ندارد/ دغدغه‌مندی کمیسیون آموزش مجلس بابت تعطیلات مکرر مدارس

سرویس فرهنگی
رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس تعطیلی پی در پی مدارس کشور را چاره رفع آلودگی هوا ندانست و گفت: ضرورت دارد دولت بار دیگر لایحه تغییر زمان تعطیلات مدارس را به مجلس ارائه دهد.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 08:12
امسال فرصت کافی برای تدریس محتوای کتب درسی وجود ندارد/ دغدغه‌مندی کمیسیون آموزش مجلس بابت تعطیلات مکرر مدارس رئیس کمیته آموزش و پرورش مجلس تعطیلی پی در پی مدارس کشور را چاره رفع آلودگی هوا ندانست و گفت: ضرورت دارد دولت بار دیگر لایحه تغییر زمان تعطیلات مدارس را به مجلس ارائه دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/51906.jpg امسال,فرصت,کافی,برای,تدریس,محتوای,کتب,درسی,وجود,ندارد/,دغدغه‌مندی,کمیسیون,آموزش,مجلس,بابت,تعطیلات,مکرر,مدارس Icana

محمد بیرانوندی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تعطیلی متوالی مدارس کلانشهرها به ویژه تهران به علت آلودگی هوا، گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی نمایندگان رسیدگی فوری  به موضوع آلودگی هوا است چرا که تعطیلی مدارس به گونه‌ای شده است که با این وضعیت محتوای دروس را نمی‌‎توان به دانش‌ آموزان تفهیم کرد.

نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس مجلس تأکید جدی مبنی بر چاره‌اندیشی فوری برای حل معضل آلودگی هوا داشت و کمیسیون آموزش و تحقیقات نسبت به موضوع آلودگی هوا دغدغه‌مند است، افزود: تغییر زمان تعطیلات مدارس یکی از گزینه‌های پیش روی دولت و مجلس برای مهار آلودگی هوا بوده که لازم است درباره چگونگی اجرای آن تجدیدنظر شود.

بیرانوندی با اشاره به ارائه لایحه تغییر زمان تغییر آغاز مدارس از سوی دولت و ارجاع آن به کمیسیون آموزش و تحقیقات، عنوان کرد: این لایحه یک مرتبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رأی نیاورد لذا ضرورت دارد با بررسی‌های کارشناسی بیشتر این لایحه مجددا به مجلس ارائه شود.

امسال فرصت کافی برای تدریس محتوای کتاب درسی وجود ندارد

وی ادامه داد: محتوای تدریس شده در مدارس با توجه به تعطیلات پی در پی آلودگی هوا و بارش برف سنگین تمام و کمال نیست و باید به نوعی آموزش و پرورش این عقب ماندگی‌ها را با مدیریت مناسب به نحوی که ظرفیتش اجازه می‌دهد، ساماندهی کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: قطعا طول زمان تعطیلات در شرایط کنونی به آلودگی هوا می‌افزاید و این تغییر در کنار اقدامات دستگاه‌های دیگر مسئول در موضوع آلودگی هوا می‌تواند برای کاهش این معضل جانکاه اثرگذار باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط