شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تاکید نجفی به ایمنی آتش‌نشانان در ورود و خروج به محل حادثه/ جریان عادی عبور و مرور در منطقه

سرویس دیگر رسانه‌ها
شهردار شب شهرداری تهران گفت: جریان عادی عبور و مرور عابرین پیاده و خودروهای سواری در محل حادثه ساختمان برق وزارت نیرو و میدان ولی عصر(عج) بدون بار ترافیکی در جریان است.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 23:15
تاکید نجفی به ایمنی آتش‌نشانان در ورود و خروج به محل حادثه/ جریان عادی عبور و مرور در منطقه شهردار شب شهرداری تهران گفت: جریان عادی عبور و مرور عابرین پیاده و خودروهای سواری در محل حادثه ساختمان برق وزارت نیرو و میدان ولی عصر(عج) بدون بار ترافیکی در جریان است. http://cdn.icana.ir/d/019/201705108463715946.jpg تاکید,نجفی,به,ایمنی,آتش‌نشانان,در,ورود,و,خروج,به,محل,حادثه/,جریان,عادی,عبور,و,مرور,در,منطقه Icana

به گزارش خبرگزای خانه ملت، عبدالرحیم کرکه آبادی در بازدید از محل حادثه ساختمان شرکت برق حرارتی وزارت نیرو گفت: جریان عادی عبور و مرور عابرین پیاده و خودروهای سواری در محل حادثه و میدان ولی عصر(عج) بدون بار ترافیکی در جریان است.

شهردار شب شهرداری تهران در خصوص اینکه محل این ساختمان به کانون تبلور مدیریت واحد شهری تبدیل شده است، ادامه داد: نیروهای مختلف امدادی، انتظامی، قضایی، خدماتی و ... همزمان با نیروی انسانی و امکانات و تجهیزات جداگانه اما با مدیریت واحد در محل حادثه حضور دارند.

کرکه آبادی با اشاره به اینکه از طریق مرکز کنترل ترافیک معابر منتهی به ساختمان تحت نظارت مدیریت شهری قرار دارد، خاطر نشان کرد: با توجه به استقرار نمایندگان دستگاه های مختلف این آمادگی وجود دارد تا نسبت به اعزام نیروها و امکانات و تجهیزات به محل اقدام شود.

تاکید ویژه شهردار تهران به ایمنی آتش نشانان در هنگام ورود و خروج به محل حادثه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز با اشاره به تاکید ویژه شهردار تهران به رعایت اصول ایمنی توسط آتش نشانان به هنگام ورود و خروج به محل حادثه گفت: اکنون با تدابیر عملیاتی خوبی که اتخاذ کرده ایم، از میزان درجه حرارت کاسته شده است.

سید جلال ملکی در خصوص آخرین وضعیت آتش سوزی ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو در ساعات پایانی امشب(سه شنبه) گفت: یک‌ساعت قبل جلسه هماهنگی بین مدیران مسئول با ریاست شهردار تهران و رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران تشکیل شد.

وی با اشاره به تاکید ویژه شهردار تهران به رعایت اصول ایمنی توسط آتش نشانان به هنگام ورود و خروج به محل حادثه افزود: مباحثی در خصوص بررسی راهکارهای موجود در تغییرات داشته های عملیاتی و همچنین در زمینه وضعیت ساختمان در بعد از حادثه مطرح شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با تاکید بر اینکه حفظ سلامت آتش‌نشانان در اولویت است، اذعان کرد: تاکید شده است به منظور اطفاء حریق بیشتر از ماده شیمیایی فوم و کف استفاده شود. البته از ابتدا هم از فوم در کنار آب استفاده می‌کردیم، اما به علت حرارت بالا آب بسیار سریع تبخیر می‌شد و کف کارایی زیادی نداشت و قدرت خود را از دست می داد.

ملکی افزود: اکنون با تدابیر عملیاتی خوبی که اتخاذ کرده ایم، از میزان درجه حرارت کاسته شده است و پیش‌بینی می شود کف کارایی بهتری داشته باشد. دقایقی است که عملیات آغاز شده است و انتظار داریم که وضعیت بهتر شود.

به گزارش ایسنا، وی با اشاره به اینکه کماکان از لحظات اولیه سیستم های دمنده آتش نشانی دود را از دو جبهه جنوبی و همچنین قسمت پشت بام به بیرون هدایت می‌کنند، گفت: تلاش برای پایین آوردن درجه حرارت ادامه دارد. تا این لحظه به لطف خدا و با تلاش همکارانمان عملیات به خوبی پیش رفته و امیدواریم اطفاء حریق در ادامه نیز به خوبی صورت گیرد؛ چراکه حرارت بسیار بالا است و عملیات برای آتش‌نشانان با تجهیزات نیز بسیار سخت است.

براساس گزارش شهرنوشت، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: همکارانمان بار دیگر رشادت خود را نشان دادند. این حادثه می‌توانست تلفات جانی داشته باشد اما به لطف خدا و تلاش آتش نشانان تا به این لحظه تلفات جانی نداشته ایم و امیدواریم در لحظات پایانی نیز بدون تلفات حریق اطفاء شود./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط