هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحمانی فضلی:

اقتصاد و تولید دو جبهه مقابله امروز دشمن با کشور است

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر کشور اقتصاد و تولید را دو جبهه مقابله امروز دشمنان ایران اسلامی ذکر کرد و گفت: برای موفقیت در این زمینه باید نسخه اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را با سرعت و جدیت اجرا کنیم.
سه‌شنبه 17 بهمن 1396 ساعت 23:26
اقتصاد و تولید دو جبهه مقابله امروز دشمن با کشور است وزیر کشور اقتصاد و تولید را دو جبهه مقابله امروز دشمنان ایران اسلامی ذکر کرد و گفت: برای موفقیت در این زمینه باید نسخه اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب را با سرعت و جدیت اجرا کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201708100431516098.jpg اقتصاد,و,تولید,دو,جبهه,مقابله,امروز,دشمن,با,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه سه شنبه در آیین بهره برداری از تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) بندرعباس افزود: رهبر معظم انقلاب هوشمندانه و تیزبینانه اقتصاد مقاومتی را برای موفقیت نظام اسلامی مطرح کرده اند که باید برای تحقق آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به دهه فجر، ادامه داد: این ملت 39 سال با اهدای خون، جان و مال خود و با تلاش، وحدت، انسجام و همبستگی با همه فراز و فرودها فعال، زنده و شتابان مسیر خود را به پیش می برد و این در حالیست که دشمنان هر کاری توانستند برای ضربه زدن به نظام اسلامی انجام دادند.

رحمانی فضلی اضافه کرد: هر کدام از توطئه های دشمنان برای سرنگونی حکومت یک کشور کافی بود ولی ایران با رهبری های مدبرانه و داهیانه مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم همه توطئه ها را پشت سر گذاشت و آمریکا و هیچ کشور دیگری جرات انجام اقدام سخت علیه کشور ما را ندارد.

** همه تهدیدهای دشمنان برای منحرف کردن مسیر ایران از پیشرفت است
وزیر کشور در ادامه با بیان این که قدرت امروز ایران با دوران دفاع مقدس قابل قیاس نیست، بیان داشت: همه توطئه ها و تهدیدهای دشمنان برای منحرف کردن مسیر ملت ایران از پیشرفت در اقتصاد و تولید است.

وی اظهار داشت: آنان می خواهند با فریب مردم ایران را از مسیر پیشرفت اقتصادی و تولید باز دارند تا در این جبهه موفقیتی کسب نکنیم.

وی با بیان این که دولت به اقتصاد مقاومتی اعتقاد دارد و برای اجرای آن تلاش می کند، ادامه داد: وزارت کشور به عنوان اعمال کننده حاکمیت دولت در جای جای کشور رویکرد اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را در پیش گرفته است.

وی اضافه کرد: محور اصلی اقتصاد مقاومتی مردم هستند و هرجا مردم پای کار بوده اند موفقیت حاصل شده است و همه ظرفیت های علمی، مدیریتی، تکنیکی و سرمایه ای در مردم وجود دارد.

وی اظهار داشت: باید مردم را باید پای کار آورد و مدیری خوب و موثر است که بتواند ظرفیت مردم را سازمان دهی کرده و پای کار بیاورد.

** سیاست اصلی وزارت کشور به کارگیری ظرفیت مردم است
به گفته رحمانی فضلی، سیاست اولیه و اصلی وزارت کشور که از استانداران و فرمانداران خواسته شده، به کار گیری ظرفیت مردم است.

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: هرمزگان توان اداره پنج استان را از هر نظر دارد که امید می رود با کمک مردم و مسئولان استان، ظرفیت های این استان هرچه سریع تر شکوفا شود.

وی خاطر نشان کرد: برای انتخاب استانداری که بتواند ظرفیت های استان را شکوفا کرده و آنرا به حرکت در آورد دقت بسیاری شد.

رحمانی فضلی بیان داشت: امید می رود در مدت کوتاهی طرح هایی که استاندار هرمزگان برای پیشرفت استان دارد با کمک مردم، مسئولان و دلسوزان استان تحقق یافته و بتوان استان را به پیش برد.

وی یادآور شد: باید کار به دست مردم باشد و فرهنگ مشارکت و استقبال از سرمایه گذار در هرمزگان به الگویی برای سایر استان ها تبدیل شود.

شهردار بندرعباس هم در این آیین گفت: 127 طرح با سرمایه هزینه شده 870 میلیارد ریال دهه فجر در بندرعباس بهره برداری می شود.

عباس امینی زاده ادامه داد: طرح تقاطع غیر همسطح ولیعصر (عج) به طول یک هزار و 700 متر و سرمایه هزینه شده 250 میلیارد ریال احداث شده است.

وی بیان کرد: شهرداری بندرعباس برای تقویت زیرساخت های گردشگری و جذب سرمایه در این بخش هدف گذاری کرده است.

به گزارش ایرنا، وزیر کشور بعد از ظهر سه شنبه وارد بندرعباس مرکز استان هرمزگان شد.

افتتاح چند طرح عمران شهری و بازدید از جزیره های خلیج فارس از برنامه های سفر سه روزه رحمانی فضلی به هرمزگان است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط