هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

بازگشت ایران به فعالیت‌های هسته‌ای در صورت اصرار آمریکایی‌ها بر اصلاح برجام

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: ایران در صورتی که آمریکایی‌ها بر اصلاح برجام یا مذاکره مجدد اصرار ورزند، به فعالیت‌های هسته‌ای گذشته باز خواهند گشت.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 16:00
بازگشت ایران به فعالیت‌های هسته‌ای در صورت اصرار آمریکایی‌ها بر اصلاح برجام عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: ایران در صورتی که آمریکایی‌ها بر اصلاح برجام یا مذاکره مجدد اصرار ورزند، به فعالیت‌های هسته‌ای گذشته باز خواهند گشت. http://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg بازگشت,ایران,به,فعالیت‌های,هسته‌ای,در,صورت,اصرار,آمریکایی‌ها,بر,اصلاح,برجام Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص اقدامات آمریکایی‌ها برای تشکیل کمیته‌ اصلاح برجام و هماهنگی آنها با اروپایی‌ها، گفت: ایران علی‌رغم وارد آمدن خسارت در برخی موارد ، شرایط برجام را پذیرفت اما هم اکنون هیچ کدام از ارکان و مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران عزم و اراده‌ای برای مذاکره مجدد یا اصلاح برجام ندارند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در صورتی که طرف‌های مذاکره نسبت به اصلاح یا مذاکره مجدد یا خروج از برجام روی آورند، جمهوری اسلامی ایران به شرایط پیش از برجام باز خواهد گشت زیرا دیگر حاضر به افزایش خسارات نیستیم.

وی افزود: با برهم زدن برجام، جمهوری اسلامی با توانمندی بهتر در جایگاه پیشرفت هسته‌ای خود قرار خواهد گرفت و تمام نواقص گذشته را جبران می‌کنیم.

رضایی ادامه داد: ایران از ظرفیت غنی در موضوع هسته‌ای برخوردار است بنابراین در چنین شرایطی جمهوری اسلامی اهداف اولیه خود را دنبال خواهد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ایران مادامی که منافع جمهوری اسلامی در خصوص برجام تامین شود، به مسیر خود ادامه و به تمام تعهدات پایبند خواهد بود اما در صورت کوچکترین تغییر یا خروج متناسب با منافع خود تصمیم خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000