آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژمان فر خبر داد:

تلاش برای جلوگیری از کاهش ۶۰ درصدی بودجه شورای توسعه فعالیت های قرآنی

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس از پیگیری‌های خود برای جلوگیری از کاهش ۶۰ درصدی بودجه شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی نسبت به سال گذشته خبر داد.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 12:24
تلاش برای جلوگیری از کاهش ۶۰ درصدی بودجه شورای توسعه فعالیت های قرآنی رییس فراکسیون قرآن و عترت مجلس از پیگیری‌های خود برای جلوگیری از کاهش ۶۰ درصدی بودجه شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی نسبت به سال گذشته خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201702100365698282.jpg تلاش,برای,جلوگیری,از,کاهش,۶۰,درصدی,بودجه,شورای,توسعه,فعالیت,های,قرآنی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نصرالله پژمانفر گفت: شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی با عضویت وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد، علوم و بهداشت و درمان و سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت‌های قرآنی را به صورت متمرکز دنبال می‌کنند اما بودجه این شورا در سال ۹۶ از ۲۰۰ میلیارد تومان به ۱۰۰ میلیارد و در لایحه بودجه ۹۷ نیز به ۴۰ میلیارد تومان کاهش داده شد، به عبارت روشن‌تر اعتبار مالی این شورا در قیاس با سال ۱۳۹۵ حدود ۸۰ درصد کاهش یافت.

نماینده مردم مشهد در مجلس، گفت: به عنوان مسؤولی در عرصه دین از این وضعیت ناراحت بودم به همین دلیل جلسات و مکاتبات متعددی برگزار کردم و در نهایت با ادله و توضیحاتی که خدمت رییس سازمان برنامه و بودجه داشتم آقای نوبخت توضیح داد که در بودجه شورای توسعه فعالیت‌های قرآنی، اشتباهی اتفاق افتاد که موجب کاهش بودجه شورا شد. با نامه‌ای که اخیرا به ایشان نوشتم موفق شدم دستور ایشان برای افزایش بودجه این شورا از ۴۰ به ۱۰۰ میلیارد تومان در لایحه بودجه ۹۷ را دریافت کنم.

به گزارش ایسنا؛ وی ادامه داد: این بودجه به نسبت برنامه‌ها، فعالیت‌ها و اقدامات شورا  بین اعضا توزیع می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000