شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی:

«گفت و گوی ملی» رنگ و بوی مناظرات انتخاباتی به خود نگیرد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر گفت و گوی ملی منجر به برطرف شدن اختلافات در چارچوب نظام شود خوب است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 11:21
«گفت و گوی ملی» رنگ و بوی مناظرات انتخاباتی به خود نگیرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است اگر گفت و گوی ملی منجر به برطرف شدن اختلافات در چارچوب نظام شود خوب است. http://cdn.icana.ir/d/019/201710101826250528.jpg «گفت,و,گوی,ملی»,رنگ,و,بوی,مناظرات,انتخاباتی,به,خود,نگیرد Icana

سید‌ناصر موسوی‌لارگانی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه «گفت و گوی ملی» در راستای وحدت میان گروه های داخلی اقدام خوبی است، گفت: دو جناح باید در کنار یکدیگر به فکر مشکلات کشور باشند و با کار کارشناسی بتوانند در راستای حل مشکلات گام بردارند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: آمریکا و بسیاری از خارج نشینان به دنبال ایجاد تفرقه میان ملت ایران هستند که سوءاستفاده از شرایط دو جناح یکی از این راه ها است که با شکل گیری گفت و گوی ملی می توان تا حدود زیادی وحدت را بیش از پیش بروز داد.

وی ادامه داد: در این مسیر باید دقت شود که گفت و گوی ملی حالت مناظرات انتخاباتی به خود نگیرد که جنبه تبلیغاتی داشته باشد در غیر این صورت اگر گفت و گوی ملی شکل نگیرد بهتر است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه در مناظرات مسائلی مطرح می شود که مستند نبوده و گاهی دورنمایه دروغ و تهمت به خود می گیرد، خاطرنشان کرد: اگر گفت و گوی ملی منجر به برطرف شدن اختلافات در چارچوب نظام شود خوب است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000