شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امیرآبادی:

مردم با خرید کالاهای ایرانی به اشتغال جوانان کشور کمک کنند

سرویس استان ها
نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده مردم از کالاهای ساخت داخل عملا زمینه افزایش اشتغالزایی برای جوانان این مرز و بوم را فراهم می کند.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 17:22
مردم با خرید کالاهای ایرانی به اشتغال جوانان کشور کمک کنند نماینده قم در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده مردم از کالاهای ساخت داخل عملا زمینه افزایش اشتغالزایی برای جوانان این مرز و بوم را فراهم می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201610107216740009.jpg مردم,با,خرید,کالاهای,ایرانی,به,اشتغال,جوانان,کشور,کمک,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی در مراسم افتتاح واحد صنعتی تولید کننده کاتالیست یورو 5 خودروهای بنزین سوز درشهرک محمودآباد قم افزود: بیشتر مراجعات مردم به ما مسئولان مربوط به بحث اشتغال است و من می گویم که هرکس یک شغل ایجاد کند بزرگترین خدمت را به کشور انجام داده است و من دست او را می بوسم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، اضافه کرد: نهادهای نظارتی باید به مسئولان دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاران بخش خصوصی فرصت دهند تا اشتغال بیش از پیش در کشور رونق یابد.

وی همچنین با اشاره به موقعیت ممتاز شهرکهای صنعتی برای سرمایه گذاری گفت: شهرک های قم دارای ویژگی های ممتازی از جمله نزدیکی به پایتخت و راه های ارتباطی کشور و دسترسی آسان به راه های کشور هستند.

امیرآبادی ادامه داد: به دنبال رساندن خطوط ریلی سراسری به منطقه ویژه سلفچگان قم و سایر شهرک های صنعتی قم هستیم که این امتیاز خوبی برای حضور سرمایه گذاران است.

استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمود آباد، ثامن الائمه(ع) - قنوات - و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

**احصاء 12 مشکل مردم توسط مجلس
وی دربخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 12 مشکل اساسی مردم توسط مجلس شورای اسلامی احصاء شده ، اظهار داشت: پس از بررسی های لازم متوجه شدیم که دولت نیز هم نظر مجلس است ، لذا در
این شرایط با اراده جمعی می توانیم بر این مشکلات غلبه کنیم.

وی ادامه داد: افتتاح واحدهای صنعتی از جمله کاتالیست یورو 5 درقم ، می تواند دو مورد از مشکلات را حل می کند،یکی کاهش آلودگی هوا و دیگری اشتغال جوانان که از دغدغه های اصلی همه مسئولان نظام است.

این نماینده مردم درمجلس دهم، دربخش دیگری از سخنان خود با تبریک دهه مبارک فجر گفت: دستاوردهای انقلاب نباید در دعواهای سیاسی مغفول بماند ، ما درایام الله دهه فجر باید با نشان دادن توانمندیهای انقلاب اسلامی تبلیغات دشمنان را در زمینه ناکارآمدی نظام خنثی کنیم.

واحد صنعتی تولید کننده کاتالیست یورو 5 خودروهای بنزین سوز، با استفاده از فرصت پسابرجام و رفع تحریم های ظالمانه ایجاد شد و در زمینه تولید کاتالیست های مبدل خودرو با بالاترین استانداردهای جهانی فعالیت خواهد کرد.

با بهره برداری از این واحد یک میلیون قطعه کاتالیست یورو 5 در طول سال تولید و از خروج چهار میلیون یورو ارز جلوگیری می شود. واحد فوق با دستگاه های تمام اتوماتیک فعالیت می کند و 80 تن به صورت مستقیم و غیر مستقیم و در سه شیفت کاری در آن فعالیت می کنند.

به گزارش ایرنا، در آیین بهره برداری از این واحد صنعتی، معاون صنایع وزیر صنعت ، معدن و تجارت ، احمد امیر آبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، هاشم یکه زارع مدیرعامل ایران خودرو و شماری دیگر از مسئولان ملی و استانی حضور داشتند و از بخش های مختلف این واحد بازدید کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار