هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سیاوشی هشدار داد:

خدشه‌دار شدن آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر در پی بالا بودن میزان بلیط توزیعی میان ارگان‌ها و نهادها

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر آمار بلیط توزیع شده بین ارگان‌ها و نهادها بالا باشد، آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر دچار خدشه خواهد شد.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 10:15
خدشه‌دار شدن آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر در پی بالا بودن میزان بلیط توزیعی میان ارگان‌ها و نهادها عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اگر آمار بلیط توزیع شده بین ارگان‌ها و نهادها بالا باشد، آرای مردمی در جشنواره فیلم فجر دچار خدشه خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201802109140637542.jpg خدشه‌دار,شدن,آرای,مردمی,در,جشنواره,فیلم,فجر,در,پی,بالا,بودن,میزان,بلیط,توزیعی,میان,ارگان‌ها,و,نهادها Icana

طیبه سیاوشی شاه‌عنایتی‌ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تأکید بر اینکه جشنواره فیلم، تئاتر و موسیقی فجر متعلق به مردم است و مردم باید بیننده آثار آن باشند، درباره برخی اعتراض‌ها در خصوص نحوه توزیع بلیط آثار جشنواره سی و ششم فیلم فجر اظهار کرد: قطعا اگر آمار بلیط توزیع شده بین ارگان‌ها و نهادها بالا باشد، آرای مردمی دچار خدشه خواهد شد و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید به این موضوع ورود کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی باید با تعامل و گفت‌وگو مسائل خود را حل و فصل کنند، افزود: فلسفه برگزاری جشنواره فجر این است که در این ایام مردم از برگزاری چنین جشنواره‌هایی خرسند و منتفع شوند.

وی با بیان اینکه مجلس و کمیسیون فرهنگی سعی می‌کند کمتر به مسائل داخلی هنرمندان ورود کند، افزود: قطعا برگزارکنندگان جشنواره فجر برای رسیدگی به اعتراض هنرمندان تدبیری اندیشیده‌اند و در صورتی که به نتیجه‌ای نرسند کمیسیون فرهنگی می‌تواند این موضوع را مورد بررسی قرار دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد: قطعا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید با توجه به اهمیت آرای مردمی در جشنواره فجر برای سال‌های آتی برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تری داشته باشد./

پایان پیام

مصاحبه از: هدی ریسمانچی

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر