هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

پیام رئیس سازمان زندان ها به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس سازمان زندان ها با صدور پیامی به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن از مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 22:15
پیام رئیس سازمان زندان ها به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن رییس سازمان زندان ها با صدور پیامی به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن از مردم ایران برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201702105384434249.jpg پیام,رئیس,سازمان,زندان,ها,به,مناسبت,یوم,الله,۲۲,بهمن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از ایسنا در این پیام امده است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن برای ما ایرانیان آغاز عصر جدیدی است که به همت بزرگ مرد تاریخ معاصر حضرت امام خمینی (ره)با اسلام ناب محمدی(ص) پیوندی ابدی خورد.

اسلام عزت مدار و آزادی انسانی- اخلاقی، دو یادگار بزرگ مردی بود که از سلاله حضرت زهرای اطهر(س) در عصر ظلمت و تاریکی نعمت حکومت الله را به مردم ارائه نمود.

بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، اسلام را نه یک دین عبادی بلکه آموزه های آن را راهبرد اساسی بشریت برای نجات از یوغ ستم و رهایی از تاریکی و ظلمت می دانست از این رو نه تنها مسلمانان ایران بلکه مسلمانان و مظلومان تمام جهان مخاطب پیام او بودند.

اسلامی که امام عزیز ما احیاگر آن بود، اسلامی جهان شمول است که برای تمام شئون زندگی برنامه دارد و در آن تمام مسلمانان با عزت و سرافرازی زندگی می کنند.

بی شک یوم الله ۲۲ بهمن آغاز حکومتی است که رهایی از مظاهر شرک و بت پرستی نوین و رسیدن انسان به تعالی و سعادت را سرلوحه خود قرار داده است.

۲۲ بهمن امسال که مقارن با ایام گرانقدر فاطمیه(س) گردیده است در حالی فرا می رسد که به لطف هدایت های رهبر فرزانه انقلاب و حضور پرشور مردم در تمام عرصه ها، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک سیستم توانمند سیاسی و به عنوان یک حکومت براساس مردم سالاری دینی، چشم امید تمام مستضعفین و مظلومان جهان است.

امروز ضامن جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی ما، ولی فقیه است و این دستاورد بزرگ‌امام عزیزمان بود که به درستی و هوشمندی این مساله را دریافت که برای حفظ اسلام و نظام اسلامی به وجود ولی فقیه به عنوان یک اسلام شناس آگاه، مدیر و مدبر و شجاع نیاز داریم.

اگر می خواهیم اسلام واقعی داشته باشیم باید نظام اسلامی حفظ شود و اگر می خواهیم نظام اسلامی حفظ شود باید در حفظ اصل ولایت فقیه و پشتیبانی از آن همت عالی داشته باشیم.در این صورت است که هیچ قدرتی در هیچ کجای دنیا نمی تواند چشم طمع بر این سرزمین و عزت آن داشته باشد.

ما برای حفظ این دستاورد عظیم امام راحل و شهدای گرانقدر به آگاهی و بصیرت و بیداری نیاز داریم چرا که بیداری لازمه وحدت و از بین بردن تفرقه است و بیداری زمینه ساز هوشیاری و هوشیاری مقدمه بصیرت است

ما با اتکاء به خداوند و تحت رهبری های داهیانه رهبر عظیم الشان انقلاب و پشتیبانی مردم هر توطئه ای را خنثی خواهیم کرد و حضور ما در صحنه های مختلف انقلاب ضامن بقاء و توسعه و انشاالله صدور ارزش های انقلاب به جهان خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000