هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده:

امکانات و اعتبارات باید به سمت روستاها سرازیر شود

سرویس استان ها
یک عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصویب و اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان توسط مجلس برای توسعه اشتغال روستایی خبر داد.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 00:20
امکانات و اعتبارات باید به سمت روستاها سرازیر شود یک عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصویب و اختصاص ۱۲ هزار میلیارد تومان توسط مجلس برای توسعه اشتغال روستایی خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105720073089.jpg امکانات,و,اعتبارات,باید,به,سمت,روستاها,سرازیر,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در جمع مردم روستای وندرآباد شهرستان اسدآباد در راستای کلنگ‌زنی پروژه آموزشگاه ۹ کلاسه طرح برکت این روستا، اظهار کرد: برای اینکه ما مسئولان به وظیفه خود عمل کنیم باید هر آنچه امکانات و شرایط و اعتبارات وجود دارد، به سمت روستاها سرازیر شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در همین راستا مجلس شورای اسلامی ۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی در سالجاری تصویب کرد، افزود: تصویب شده که بانک‌های‌عامل نیز ۶ هزار میلیارد تومان برای توسعه اشتغال روستایی اختصاص دهند.

رنجبرزاده با اشاره به اینکه در مجموع ۱۲ هزار میلیارد تومان در سالجاری برای  توسعه اشتغال روستایی اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: توسعه اشتغال روستایی از مهاجرت و عزیمت روستائیان به شهرها جلوگیری کرده و از مشکلات حاشینه‌نشینی برای شهروندان حاشیه‌شهر و دولت خواهد کاست.

وی در ادامه با بیان اینکه در روستای وندرآباد ۳ پروژه اساسی در حال انجام است، ادامه داد: ساخت درمانگاه شبانه‌روزی، ساخت آموزشگاه ۹ کلاسه طرح برکت و نیز سالن ورزشی افتتاح شده از جمله طرح‌های در دست اجرا و یا افتتاح شده این روستا بوده و با مساعد شدن هوا در راستای بهسازی روستایی ۲ هزار تن آسفالت در کوچه‌ها و معابر این روستا ریخته خواهد شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در ادامه با تأکید بر سرعت ساخت آموزشگاه ۹ کلاسه طرح برکت روستای وندرآباد اضافه کرد: از پیمانکار پروژه می‌خواهیم در راستای تأمین نیروی انسانی از کارگران روستا استفاده کند تا بخشی از اعتبار یک میلیارد تومانی پیش‌بینی شده طرح فوق به خانواده‌های این روستا بازگردد.

وی در ادامه با بیان اینکه احداث زیرگذر وندرآباد و موسی‌آباد در دست پیگیری است، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال آینده اعتبار آن ابلاغ و کار پروژه آغاز شود.

به گزارش ایسنا، رنجبرزاده همچنین در رابطه با راه‌های بین مزارع این روستا گفت: با  جهاد کشاورزی همکاری لازم را داشته باشید تا بخشی از اعتبارات راه‌های بین مزارع شهرستان به این روستا اختصاص یابد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط