هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی:

دموکرات ها تلاش دارند با پر رنگ کردن تصمیمات نادرست ترامپ کنگره و مجلس سنا را فتح کنند

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت:اختلافات صورت گرفته میان ترامپ و دموکرات ها ناشی از برخی تصمیماتی است که به گمان دموکرات ها منافع آمریکا را بخطر انداخته است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 10:14
دموکرات ها تلاش دارند با پر رنگ کردن تصمیمات نادرست ترامپ کنگره و مجلس سنا را فتح کنند عضو کمیسیون شوراها در مجلس گفت:اختلافات صورت گرفته میان ترامپ و دموکرات ها ناشی از برخی تصمیماتی است که به گمان دموکرات ها منافع آمریکا را بخطر انداخته است. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101311591927.jpg دموکرات,ها,تلاش,دارند,با,پر,رنگ,کردن,تصمیمات,نادرست,ترامپ,کنگره,و,مجلس,سنا,را,فتح,کنند Icana

ابوالفضل ابوترابی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در خصوص بروز اختلافات شدید میان دموکرات ها و ترامپ در آمریکا گفت: اختلافات صورت گرفته میان ترامپ و دموکرات ها ناشی از برخی تصمیماتی است که به گمان دموکرات ها منافع آمریکا را بخطر انداخته است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: تصمیمی که رئیس جمهور آمریکا در مورد  منع ورود اتباع برخی کشورها به آمریکا و هم چنین اتخاذ برخی مواضع نابخردانه توسط ترامپ باعث شد که از بدو روی کار آمدن، دموکرات ها لب به اعتراض گشوده و ترامپ را متهم به نابودی آمریکا قلمداد کنند.

وی ادامه داد: در بسیاری از ایالت های آمریکا این تفکر وجود دارد که بدنبال استقلال باشند و خود را از آمریکا جدا کنند. بسیاری از مقامات دموکرات این وقایع را ناشی از تصمیمات نادرست ترامپ می دانند و تلاش می کنند به هر وسیله از این تصمیمات جلوگیری کنند.

این نماینده مجلس در دوره دهم خاطر نشان کرد: تعطیلی دولت ترامپ نیز در این روزهای اخیر نشان داد، دموکرات ها بطور جدی با برخی اقدامات ترامپ مخالفند و از جهاتی دیگر می توان گفت بسیاری از اقدامات دموکرات ها می تواند جنبه تبلیغاتی داشته باشد تا بتواند مردم آمریکا را برای برای بدست گرفتن کنگره و مجلس سنا متقاعد کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جمهوری خواهان نیز می دانند که اقدامات ترامپ تأثیر مستقیمی روی سرنوشت آنها خواهد داشت و به همین دلیل سعی دارند اقدامات ترامپ را مدیریت کرده و از بروز مشکلات برای آینده سیاسی خود جلوگیری کنند./

پایان خبر

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار