هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

دامداران قروه از سخت‌گیری شرایط اخذ وام گله دارند/ سرقت دام و حضور دلالان مانع بهبود اقتصاد دامداران

سرویس استان ها
نماینده مردم قروه در مجلس با بیان اینکه بسیاری از دامداران قروه ورشکست شدند، گفت: سرقت دام و حضوردلالان در بازار لبنی مانع ثبات بازار دامداری در این حوزه انتخابیه است.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 10:53
دامداران قروه از سخت‌گیری شرایط اخذ وام گله دارند/ سرقت دام و حضور دلالان مانع بهبود اقتصاد دامداران نماینده مردم قروه در مجلس با بیان اینکه بسیاری از دامداران قروه ورشکست شدند، گفت: سرقت دام و حضوردلالان در بازار لبنی مانع ثبات بازار دامداری در این حوزه انتخابیه است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104980790131.jpg دامداران,قروه,از,سخت‌گیری,شرایط,اخذ,وام,گله,دارند/,سرقت,دام,و,حضور,دلالان,مانع,بهبود,اقتصاد,دامداران Icana

علی محمدمرادی ‌در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت دامداران قروه،گفت: تکرار صنعت دامداری موفق استرالیا را می‌توان به سادگی در استان کردستان با توجه به ظرفیت‌های بی‌نظیری که در صنعت دامداری دارد در شرایطی  که حمایت‌های لازم از قبیل تسهیلات کم بهره و بازار فروش مطمئن برای محصولات دامداران در نظر گرفته شود عملیاتی کرد.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سودهای بالای تسهیلات بانکی دامداری‌های قروه را به تعطیلی کشانده است، تصریح کرد: دلالان محصولات لبنی کردستان را با دست کاری و با کاهش  کیفیت به عراق صادر می‌کنند.

مرادی افزود: همچنین یکی از مشکلات بزرگ این استان وجود دلال‌ها در زمینه فروش محصولات لبنی به کشور عراق است که با تغییراتی که  در  محصولات به وجود می آورند، باعث کاهش کیفیت و از بین رفتن اعتماد این کشورها به محصولات با کیفیت  لبنی ایرانی می‌گردد.

وی ادامه داد: بانک‌ها تسهیلات لازم را در اختیار دامداران قرار نمی‌دهند واگر هم  مقرر شود به دامداران در  چرخه تولید  وامی  پرداخت شود  با در نظرگرفتن  شرایط سخت  دامداران از  اخذ وام دلسرد می‌شوند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه بسیاری از دامداران قروه ورشکست شدند یادآورشد: سرقت دام و حضور دلالان در بازار لبنی مانع ثبات بازار دامداری این حوزه انتخابیه است./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار