شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جهانگیری:

بهسازی مسیر ایلام تا مهران از اولویت‌های مهم  دولت است/ دولت به توسعه استان ایلام نگاه ویژه ای دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون اول رئیس جمهور گفت: استان ایلام با توجه به شرایط استراتژیک و فیزیکی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه نفت‌و گاز برخوردار است و دولت به توسعه استان نگاه ویژه‌ای دارد.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 08:52
بهسازی مسیر ایلام تا مهران از اولویت‌های مهم  دولت است/ دولت به توسعه استان ایلام نگاه ویژه ای دارد معاون اول رئیس جمهور گفت: استان ایلام با توجه به شرایط استراتژیک و فیزیکی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه نفت‌و گاز برخوردار است و دولت به توسعه استان نگاه ویژه‌ای دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201609101824681012.jpg بهسازی,مسیر,ایلام,تا,مهران,از,اولویت‌های,مهم ,دولت,است/,دولت,به,توسعه,استان,ایلام,نگاه,ویژه,ای,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ اسحاق جهانگیری در آغاز سفر یک‌روزه خود در فرودگاه ایلام، با بیان اینکه استان ایلام با توجه به شرایط استراتژیک و فیزیکی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه نفت‌و گاز برخوردار است، اظهار کرد: دولت به  توسعه‌ی صنعتی استان ایلام نگاه ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به میزبانی ایلام از زائران اربعین و استقبال عاشقان و زائران عتبات از مرز مهران ، گفت: بهسازی مسیر ایلام تا مهران از اولویت‌های مهم  دولت است.

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه آب و برق  37  هزار هکتار از اراضی کشاورزی در دهلران امروز افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: راه‌اندازی بیمارستان فوق تخصصی از برنامه های دولت بود که امروز افتتاح می‌شود .

جهانگیری در این سفر یک روزه خط انتقال پمپاژ آب و تامین برق طرح 37 هزار هکتار اراضی کشاورزی در شهرستان دهلران را افتتاح خواهد کرد و از بزرگراه ایلام و مهران بازدید می‌کند.

به گزارش ایسنا، در این سفر بیمارستان تخصصی کوثر نیز افتتاح خواهد شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار