هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رضایی:

میزبانی ایرلند برای احیای مذاکرات میان فلسطین و اسرائیل طرح انگلستان است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد میزبانی ایرلند در دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات میان دو طرف طرحی کاملا انگلیسی است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 10:17
میزبانی ایرلند برای احیای مذاکرات میان فلسطین و اسرائیل طرح انگلستان است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد میزبانی ایرلند در دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات میان دو طرف طرحی کاملا انگلیسی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105601411707.jpg میزبانی,ایرلند,برای,احیای,مذاکرات,میان,فلسطین,و,اسرائیل,طرح,انگلستان,است Icana

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات میان دو طرف در ایرلند، گفت: افرادی که تصور می کنند می توان با اسرائیلی ها مذاکره کرد و به نتایج خوبی دست یافت، باید اذعان کرد که در خواب غفلت قرار دارند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: بدون شک صهیونیست ها هر گاه پای میز مذاکره حاضر شدند با سناریو قبلی و از پیش تعیین شده به دنبال پایمال کردن حق و حقوق مردم مظلوم فلسطین بوده اند.

وی با اشاره به اینکه اسرائیلی ها به دنبال دستیابی به تمام خاک فلسطین هستند و این مذاکرات آغازی برای دستیابی به این هدف است، ادامه داد: متاسفانه باید گفت که مسئولان و برخی از رهبران فلسطینی که در چنین مذاکراتی حضور می بایند دیگر اراده ای برای مبارزه و مجاهدت به منظور دستیابی به قدس آزاد را از دست داده اند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید از یاد برد که حضور برخی چهره ها و افراد در دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات در ایرلند نمی تواند منجر به تعیین سرنوشت برای ملت فلسطین باشد زیرا مردم این کشور خودشان صلاحشان را بهتر از دیگران تشخیص می دهند و به عبارتی نمایندگی چند نفر نمی تواند در مقابل عزم و اراده ملت فلسطین ایستادگی کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: میزبانی ایرلند در دیدار دو هیئت از فلسطین و اسرائیل برای احیای مذاکرات میان دو طرف طرحی کاملا انگلیسی است زیرا با توجه به خدشه دار بودن سابقه انگلستان در خصوص موضوع فلسطین، آنها در تلاش هستند با استفاده از کشورهای ثالث اهداف خود را محقق کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000