هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی:

نسل های مختلف جوانان انقلاب را پیش می برند/ سیاستگزاری با افراد عالم و باتجربه، اجرا با جوانان

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار تهران، با اشاره به اینکه مهمترین تصمیمی که از همان روز پیروزی انقلاب در سال 57 دنبال کردم، تلاش برای پیشرفت کشور بود، گفت: جوانان نسل های مختلف چه در پیروزی ، چه در دفاع و چه در شکوفایی آن نقش داشته و هنوز نیز دارند.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 14:07
نسل های مختلف جوانان انقلاب را پیش می برند/ سیاستگزاری با افراد عالم و باتجربه، اجرا با جوانان استاندار تهران، با اشاره به اینکه مهمترین تصمیمی که از همان روز پیروزی انقلاب در سال 57 دنبال کردم، تلاش برای پیشرفت کشور بود، گفت: جوانان نسل های مختلف چه در پیروزی ، چه در دفاع و چه در شکوفایی آن نقش داشته و هنوز نیز دارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103955556615.jpg نسل,های,مختلف,جوانان,انقلاب,را,پیش,می,برند/,سیاستگزاری,با,افراد,عالم,و,باتجربه،,اجرا,با,جوانان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدحسین مقیمی درباره خاطرات زمان به ثمر نشستن انقلاب اسلامی در سال 57 افزود: آن صبحی که انقلاب پیروز شد و همان ساعتی که رادیو اعلام کرد انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، در خیابان ایران و در حال حرکت به سمت مدرسه رفاه یعنی همانجایی بودم که امام خمینی (ره) حضور داشتند و این لحظه خیلی برای ما هیجان انگیز و مهم بود.

وی ادامه داد: در آنجا تصمیمی گرفتم که از نظر خودم تصمیم درستی بود و اینکه از حالا باید وقتم را برای پیشرفت کشور بگذارم و از آن روز تا کنون درحال انجام این کار هستم.

استاندار تهران در بخش دیگری از گفت وگو با بیان اینکه جوانان بیشترین نقش را در زمان انقلاب و پیروزی آن ، داشتند، اظهارکرد: فعالیت های سخت را دانشگاهیان و طلاب جوان انجام می دادند و رساندن همین پیام امام و اعلامیه ها و نوارها همه توسط جوانان انجام می شد.

وی افزود: اعلامیه ها در یک شرایط سختی تکثیر می شد و در صف افرادی هم که در خیابان ها به تظاهرات می آمدند جوانان و بویژه بانوان نقش وافری داشتند.

مقیمی با بیان اینکه همیشه صف خانم ها بیشتر از آقایان بود ، درباره نقش جوانان پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پس از پیروزی انقلاب هم نقش جوانان را کاملا لمس کردیم و در جنگ، شهدای ما عمدتا همین جوانان هستند؛ صنایع ما را این جوانان به حرکت درآوردند چون مدیران قبلی کارخانه ها را رها کرده بودند.

وی اضافه کرد: معمولا سیاستگزاری با افرادی بود که تجربه و علم بیشتری داشتند، اما اجرا با جوانان بود.

به گزارش ایرنا؛ استاندار تهران گفت: امروز توفیقات کسب شده در همه عرصه ها چه هسته ای و چه غیرهسته ای را مرهون تلاش ها و دانش جوانان دانشگاهی هستیم و این جوانان کشور را با درایت و تلاش توصیف ناپذیر خود به پیش خواهند برد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000