آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رحیمی:

تقویت و قدرت حضور مردم کمکی به تقویت امنیت کشور است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ۴ دهه ماندگاری نظام مرهون حضور مردم است، گفت: این مردم بودند که در مواقع حساس کشور را نجات دادند و موجب سربلندی نظام شدند.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 05:02
تقویت و قدرت حضور مردم کمکی به تقویت امنیت کشور است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ۴ دهه ماندگاری نظام مرهون حضور مردم است، گفت: این مردم بودند که در مواقع حساس کشور را نجات دادند و موجب سربلندی نظام شدند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611106446773436.jpg تقویت,و,قدرت,حضور,مردم,کمکی,به,تقویت,امنیت,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا رحیمی در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و قرار گرفتن در ایام دهه فجر گفت: مردم نقش محوری و کلیدی هم در پیروزی انقلاب و هم در وقوع انقلاب اسلامی داشتند.

وی افزود: طی چهار دهه گذشته این مردم بودند که در مواقع حساس کشور را نجات دادند و موجب سربلندی نظام شدند.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اگر در حال حاضر به پرچم جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کنیم باید بدانیم این افتخار را مدیون تک تک اقشار مردم هستیم.

به گزارش میزان، رحیمی بیان داشت: ۴ دهه ماندگاری نظام مرهون حضور مردم است و قاعدتاً ما اگر دستاوردی داریم به واسطه قدرت مردمی بوده است لذا ما هر جا به سمت تقویت و قدرت حضور مردم رفته‌ایم کمکی به تقویت امنیت کشور شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000