آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غلامی:

ملت مسیر انقلاب را به خوبی پیموده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زمانی که به شرایط سخت و حساس پیروزی انقلاب نگاه می شود، می بینیم که ملت ایران به رهبری امام راحل مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی پیموده است.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 18:30
ملت مسیر انقلاب را به خوبی پیموده است وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: زمانی که به شرایط سخت و حساس پیروزی انقلاب نگاه می شود، می بینیم که ملت ایران به رهبری امام راحل مسیر انقلاب اسلامی را به خوبی پیموده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201801107854542392.jpg ملت,مسیر,انقلاب,را,به,خوبی,پیموده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ منصور غلامی روز پنجشنبه در آیین آغاز عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت بافت سان و راه اندازی طرح توسعه شرکت بافتینه ملایر اظهار کرد: ما موفقیت های بسیاری در نظام اسلامی داشتیم که امروز به هر شکل این دستاوردها ارایه می شود.

وی افزود: این در حالی است که همواره موانع زیادی پیش پای خدمتگزاران نظام بوده و هست و از آغاز انقلاب تاکنون مجموعه استکبار علاقه ای به تشکیل، پیشرفت و سربلندی انقلاب و نظام ما نداشته است.

غلامی بیان کرد: در کنار علاقه و پای بندی ملت به انقلاب و نظام، مردم ایران در عرصه های گوناگون پای کار بودند و با وجود همه کاستی ها و کمبودها در زمان های مختلف و حساس حضور خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: ملت ایران با تمام عشق و علاقه و نیت خیر و انقلابی خود پشتیبان نظام و مسئولان بوده و هستند و در راهپیمایی 22 بهمن نیز نمونه دیگری از این همدلی و وحدت را به نمایش می گذارد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با قدردانی از سرمایه گذارانی که در استان همدان و مناطق مختلف کشور اقدام به تولید و اشتغال می کنند، گفت: نمونه زیبا و مهمی که در این استان و شهرستان ملایر در راستای توسعه تولید و اشتغال می بینیم، کم نظیر است.

غلامی با بیان اینکه مجموعه دولت برای بهبود وضعیت تولید، اشتغال و سرمایه گذاری در کشور کوشش می کند، افزود: مجموعه هایی که توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی ایجاد می شود، مجموعه های پایداری است که به خوبی مدیریت می شوند و دولت باید نقش حمایتی و نظارتی خود را ایفا کند.

وی تاکید کرد: باید کار مردم را به خود مردم بسپاریم و از هر راهی که لازم است موانع را از مسیر سرمایه گذاران بخش خصوصی برداریم.

وزیر علوم گفت: دولت تدبیر و امید در این زمینه بسیار خوب کار کرده و شاهد هستیم تمامی طرح هایی که از سوی دولت حمایت می شود، با دقت در هیات دولت و کمیسیون های مربوطه بررسی می شود تا به نتیجه برسد.

به گزارش ایرنا؛ ملایر در 75 کیلومتری جنوب شهر همدان قرار دارد. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار