هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

مطالبات مردم در اجرا نباید از سوی مسئولان منحرف شود/ تحقق عدالت اجتماعی در گرو مبارزه جدی با فساد و رانت

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد وجود مشکلات اقتصادی و انتصابات فامیلی و حزبی سبب ایجاد تبعیض در جامعه شده است لذا باید مبارزه با تبعیض، فساد و رانت جدی گرفته شود.
پنج‌شنبه 19 بهمن 1396 ساعت 17:29
مطالبات مردم در اجرا نباید از سوی مسئولان منحرف شود/ تحقق عدالت اجتماعی در گرو مبارزه جدی با فساد و رانت عضو فراکسیون روحانیت مجلس اعتقاد دارد وجود مشکلات اقتصادی و انتصابات فامیلی و حزبی سبب ایجاد تبعیض در جامعه شده است لذا باید مبارزه با تبعیض، فساد و رانت جدی گرفته شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105228525463.jpg مطالبات,مردم,در,اجرا,نباید,از,سوی,مسئولان,منحرف,شود/,تحقق,عدالت,اجتماعی,در,گرو,مبارزه,جدی,با,فساد,و,رانت Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه «عدالت اجتماعی» یکی دیگر از سیاست‌های اصولی نظام است، گفت: رفع مشکلات اقتصادی یکی از مطالبات مهم مردم است که باید مورد توجه قرار بگیرد زیرا مردم از نفوذ برخی افراد ناراحت هستند که سبب ایجاد تبعیض شده است.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی اوقات سخنانی بیان می شود که به دنبال ایجاد انحراف در مطالبات مردم است، اظهار کرد: رهبر انقلاب تاکید داشتند مطالبات مردم نباید منحرف شود زیرا وقتی مردم مشاهده می کنند سازوکارهای موجود توان رفع برخی مشکلات را ندارد، اقدام به اعتراض می کنند.

وی همچنین ادامه داد: به عنوان مثال مشاهده می شود برخی انتصابات به صورت فامیلی و حزبی انجام می شود و برخی افراد ناتوان بخاطر وابستگی پست های کلیدی را در دست گرفته اند و این در حالیست که نمی توانند مشکلی از کشور را برطرف کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: امروزه مسئولین عنوان می کنند تورم کاهش یافته، درآمد نفتی نیز رو به افزایش است و تحریم ها هم رفع شده است؛ چنین موضوعی باید منجر به کاهش قیمت ارز شود در حالی که شاهد افزایش نرخ ارزش هستیم و این در حالیست که قدرت پول ملی نیز تغییری نکرده است؛ مردم چنین رفتارهایی را مشاهده می کنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس مبارزه با تبعیض، فساد و رانت جدی گرفته شود و در مقابل نیز باید افراد سوء استفاده‌گر مواخذه شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط