هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خالدی تاکیدکرد:

انتقال آب از آتشگاه  به سردشت راهکاری برای تامین آب شرب 53 روستا/ توقف آبرسانی با تانکر نیازمند اتمام پروژه‌های آبرسانی

سرویس استان ها
نماینده مردم لردگان در مجلس با بیان اینکه افتتاح انتقال آب از آتشگاه به سردشت راهکاری برای تامین آب شرب 53 روستا در دهه مبارک فجرکلید می‌خورد،کفت: توقف آبرسانی با تانکر با اتمام پروژه‌های انتقال آب در لردگان میسر است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 11:17
انتقال آب از آتشگاه  به سردشت راهکاری برای تامین آب شرب 53 روستا/ توقف آبرسانی با تانکر نیازمند اتمام پروژه‌های آبرسانی نماینده مردم لردگان در مجلس با بیان اینکه افتتاح انتقال آب از آتشگاه به سردشت راهکاری برای تامین آب شرب 53 روستا در دهه مبارک فجرکلید می‌خورد،کفت: توقف آبرسانی با تانکر با اتمام پروژه‌های انتقال آب در لردگان میسر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201607104698386436.jpg انتقال,آب,از,آتشگاه ,به,سردشت,راهکاری,برای,تامین,آب,شرب,53,روستا/,توقف,آبرسانی,با,تانکر,نیازمند,اتمام,پروژه‌های,آبرسانی Icana

محمد خالدی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره انتقال آب از آتشگاه به حوزه سردشت،گفت: بحث انتقال آب از آتشگاه برای تامین آب شرب بخش سردشت و مجموعه ۵۳ روستای اطراف آن در دهه فجر افتتاح وکلنگ زنی می‌شود و این  پروژه  قابلیت دارد که بسیاری از مشکلات ناشی  از تامین آب شرب  در این  حوزه انتخابیه را مرتفع کند.

  نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هزینه‌های برآورد شده برای اجرایی پروژه انتقال آب  از آتشگاه به سردشت درحدود 40 میلیارد تومان است بنابراین امیدواریم که امسال بتوان 10 میلیاردتومان اعتبار برای این انتقال آب که نقش بسزایی درتامین آب شرب مناطق  روستایی دارد را عملیاتیکنیم.

 خالدی افزود: توقف  اتمام  آبرسانی با تانکر با اجرایی شدن طرح‌های  آبرسانی از جمله انتقال آب از آتشگاه به حوزه سردشت گره خورده است. 

 عضوکمیسیون انرژی مجلس یادآورشد: درطی 3 سال مقرر است که  انتقال آب از آتشگاه به حوزه سردشت عملیاتی شود بنابراین برای  بهبود وضعیت روستاها باید نگاه ویژه به حل مشکلات منابع آبی بویژه آب شرب کرد تا بتوان  دیگر حوزه های روستایی در کشور را نیز  ساماندهی کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000