هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

روایت احمدی از چگونگی اخذ مالیات بر سیگار در سال گذشته / اخذ مالیات دخانیات باید در سایه حمایت از تولیدداخل صورت گیرد

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: شیوه ای که در سال گذشته برای اخذ مالیات دخانیات اعمال شد مناسب است و می‌توانیم به همانند سال گذشته عمل کنیم؛ طی گزارش‌های دریافتی سال گذشته مالیات دخانیات به‌صورت مرتب پرداخت شده است.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 11:38
روایت احمدی از چگونگی اخذ مالیات بر سیگار در سال گذشته / اخذ مالیات دخانیات باید در سایه حمایت از تولیدداخل صورت گیرد نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: شیوه ای که در سال گذشته برای اخذ مالیات دخانیات اعمال شد مناسب است و می‌توانیم به همانند سال گذشته عمل کنیم؛ طی گزارش‌های دریافتی سال گذشته مالیات دخانیات به‌صورت مرتب پرداخت شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105806648791.jpg روایت,احمدی,از,چگونگی,اخذ,مالیات,بر,سیگار,در,سال,گذشته,/,اخذ,مالیات,دخانیات,باید,در,سایه,حمایت,از,تولیدداخل,صورت,گیرد Icana

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اخذ مالیات از دخانیات مخصوصا سیگار، اظهار داشت: در دریافت مالیات دو اصل وجود دارد که باید با این اقدام ابتدا از تولید داخل و بخش‌ها فعال در این حوزه حمایت و همچنین از قاچاق کالا جلوگیری کنیم.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در کنار همقراردادن این دواصل اخذ مالیات نیازمند هنر است، گفت: باید به گونه‌ای تصمیم بگیری که باعث ایجاد و افزایش قاچاق نشود و از طرف دیگر صنعت و تولید داخل متضرر و از بین نرود.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیشنهاد وی برای نحوه اخذ مالیات بر تولید و واردات دخانیات، اظهار داشت: شیوه ای که در سال گذشته اعمال شد مناسب است و می‌توانیم به همانند سال گذشته عمل کنیم؛ طی گزارش‌های دریافتی سال گذشته مالیات دخانیات به‌صورت مرتب پرداخت شده است.

وی در خصوص اینکه تجربه اخذ مالیات بر سیگار در برخی از کشورها نشان از کاهش قاچاق دارد، گفت: چون اراده جدی و سازوگاری برای مبارزه با قاچاق کالا وجود ندارد نمی‌توانیم با آن مبارزه کنیم، سیستم و همچنین عزم جدی برای مبارزه با قاچاق کالا در کشور وجود ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000