شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

اقدام توهین‌آمیز سامسونگ نباید بی‌پاسخ بماند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: در صورت عدم‌عذرخواهی سامسونگ، مردم با تحریم محصولات این شرکت پاسخ این بی‌احترامی را خواهند داد.
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 15:07
اقدام توهین‌آمیز سامسونگ نباید بی‌پاسخ بماند عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: در صورت عدم‌عذرخواهی سامسونگ، مردم با تحریم محصولات این شرکت پاسخ این بی‌احترامی را خواهند داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201802102408217923.jpg اقدام,توهین‌آمیز,سامسونگ,نباید,بی‌پاسخ,بماند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علیرضا فیروزی عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، در واکنش به اقدام اخیر سامسونگ در تحریم ورزشکاران المپیکی ایران از دریافت هدیه، گفت: اقدام سامسونگ بیش از هر چیز استقلال این شرکت را زیر سؤال برده و ارزش این شرکت را بین کاربران ایرانی پایین می‌آورد.
وی افزود: در طول تاریخ مردم ایران هیچ‌گاه در قبال تحقیر سکوت نکرده‌اند و در صورتی که مسئولان سامسونگ از این اقدام توهین‌آمیز خود عذرخواهی نکنند،  مردم با تحریم محصولات این شرکت پاسخ این بی‌احترامی را خواهند داد.

عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت‌: تحریم ورزشکاران ایرانی از سوی سامسونگ نفاق این شرکت را به‌نمایش گذاشت،‌ چرا که هنگام تصاحب بازار ایران، هیچ  صحبتی مبنی بر امکان تحریم ایران از سوی سامسونگ انجام نشده بود که این موضوع نشان از  عدم استقلال  این شرکت دارد.

فیروزی تأکید کرد: دستگاه دیپلماسی ما باید اقدامی سنجیده، قاطع و به‌دور از احساسات در قبال این حرکت غیردیپلماتیک از خود نشان دهد و درصورتی که دولت تصمیم به تحریم محصولات سامسونگ بگیرد، باید این تحریم شامل تمام محصولات این شرکت باشد نه اینکه صرفاً از ورود گوشی‌های سامسونگ جلوگیری به‌عمل بیاید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000