هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علوی با اشاره به دستور کار کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:

گزارش دهی ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی / کنترل نرخ بلیت ها و بررسی آمادگی ستاد، محورهای گزارش

سرویس اقتصادی
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، از برگزاری نشستی با عوامل ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 09:27
گزارش دهی ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی / کنترل نرخ بلیت ها و بررسی آمادگی ستاد، محورهای گزارش رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس، از برگزاری نشستی با عوامل ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی در کمیسیون متبوعش خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605106847751876.jpg گزارش,دهی,ستاد,خدمات,اجرایی,سفرهای,نوروزی,/,کنترل,نرخ,بلیت,ها,و,بررسی,آمادگی,ستاد،,محورهای,گزارش Icana

سیداحسن علوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت بهبود خدمات رسانی به مسافران در ایام نوروز،  از برگزاری نشستی با عوامل ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی خبر داد.

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: ابتدای اسفندماه سال جاری نشستی با حضور پلیس راه، نیروهای امدادی، راهداری، هلال احمر، اورژانس، ناجا، مسئولان سازمان های هواپیمایی، ریلی و دریایی در کمیسیون عمران مجلس برگزار خواهد شد.

کمک مجلس برای رفع ناهماهنگی ها در خدمات رسانی به مردم

نماینده مردم سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه افزایش آمادگی عوامل اجرایی ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی به رضایتمندی بیشتر مردم می انجامد، تصریح کرد: برگزاری این نشست در مجلس برای کاهش ناهماهنگی ها و از بین بردن ضعف های مدیریتی است.

علوی با تاکید بر اینکه در نشست مذکور بر ضرورت جلوگیری از افزایش بدون ضابطه نرخ بلیت شقوق مختلف حمل و نقل تاکید خواهد شد، افزود: با توجه به بررسی های انجام شده تاکنون افزایش نرخی در خصوص بلیت های پیش فروش شده برای ایام عید صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه باید از رشد غیرمنطقی نرخ بلیت ها در ایام پرمتقاضی جلوگیری شود، گفت: نظارت های مقطعی باید جای خود را به نظارت های مستمر بدهد تا حقی از مردم ضایع نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه خدمات رسانی به مسافران هر سال باید روند رو به جلویی به نسبت سال قبل داشته باشد، افزود: نحوه خدمت رسانی به مسافران، ثبات نرخ بلیت ها و همچنین برخورد با برخی دلالی ها در این زمینه خود به رشد سفرها در کشور کمک می کند.

رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: پس از برگزاری نشست با ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی گزارشی از آن به مردم ارایه خواهد شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000