شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اولادقباد مطرح کرد:

استفاده از امکانات فضای مجازی راهی برای کاهش آسیب تعطیلات مدارس

سرویس فرهنگی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده‌ها باید فرزندان خود را به دوره دروس در ایام تعطیلات اضطراری ترغیب کنند، گفت: استفاده از فضای مجازی می‌تواند راهکار مناسبی برای جبران آسیب تعطیلی مدارس باشد.
یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 16:19
استفاده از امکانات فضای مجازی راهی برای کاهش آسیب تعطیلات مدارس عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خانواده‌ها باید فرزندان خود را به دوره دروس در ایام تعطیلات اضطراری ترغیب کنند، گفت: استفاده از فضای مجازی می‌تواند راهکار مناسبی برای جبران آسیب تعطیلی مدارس باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106556099356.jpg استفاده,از,امکانات,فضای,مجازی,راهی,برای,کاهش,آسیب,تعطیلات,مدارس Icana

فریده اولادقباد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از تعطیلی مکرر مدارس به علت آلودگی هوا در کلانشهرهایی مانند تهران، گفت: تعطیلات مدارس در روند آموزشی دانش‌آموزان تاثیرات نامطلوبی دارد و باید برای جبران آن راهکارهای لازم تدوین شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مدیران مدارس باید با همکاری و مشورت اولیاء برای جبران این تعطیلات تصمیم‌های لازم را اتخاذ و با اقداماتی نظیر برگزاری کلاس‌های فوق برنامه از آسیب به آموزش دانش‌آموزان جلوگیری کند.

وی بیان کرد: خانواده‌ها باید برای این تعطیلات برنامه‌ریزی‌های دقیقی داشته باشند و فرزندان خود را به دوره دروس ترغیب کنند؛ مطالعه دروس در منزل از فراموشی این مطالب جلوگیری می‌کند؛ برخی از دروس مانند ریاضی، فیزیک، شیمی و... که به آموزش نیاز دارد باید با برگزاری کلاس‌های فوق برنامه جبران شود.

وی بیان کرد: استفاده از فضای مجازی می‌تواند راهکار مناسبی برای جبران این تعطیلات باشد؛ دانش‌آموزان با نظارت والدین از طریق اینترنت و کانال‌های موجود در فضای مجازی می‌توانند با معلمان خود در ارتباط باشند و از این طریق معلمان تکالیفی برای این تعطیلات مشخص کنند که دانش آموزان با انجام این تکالیف کمتر آسیب ببینند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از طریق فضای مجازی دانش‌آموزان می‌توانند سوالات خود را با معلمان در میان بگذارند و برخی از مشکلات درسی خود را مطرح کنند و پاسخ این سوالات را دریافت نمایند./

پایان پیام

گفت و گو از هانیه خاکپور

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط