هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بت کلیا با انتقاد از رکود زنی ایرلاین های ایرانی در تاخیرهای پروازی:

نقش سوء مدیریت در تاخیرهای پروازی بیش از فرسودگی ناوگان هوایی است / آزادسازی نرخ بلیت به تحقق اهداف مدنظر منجر نشد

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از اینکه ایران رکوددار تاخیرهای پروازی و ازاین جهت نقض حقوق مسافران است، گفت: نقش سوء مدیریت و ناهماهنگی در تاخیرهای پروازی بیش از فرسودگی ناوگان هوایی است.
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 11:12
نقش سوء مدیریت در تاخیرهای پروازی بیش از فرسودگی ناوگان هوایی است / آزادسازی نرخ بلیت به تحقق اهداف مدنظر منجر نشد عضو کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از اینکه ایران رکوددار تاخیرهای پروازی و ازاین جهت نقض حقوق مسافران است، گفت: نقش سوء مدیریت و ناهماهنگی در تاخیرهای پروازی بیش از فرسودگی ناوگان هوایی است. http://cdn.icana.ir/d/019/76958.jpg نقش,سوء,مدیریت,در,تاخیرهای,پروازی,بیش,از,فرسودگی,ناوگان,هوایی,است,/,آزادسازی,نرخ,بلیت,به,تحقق,اهداف,مدنظر,منجر,نشد Icana

یوناتن بت کلیا در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آمار منتشر شده در خصوص تاخیرهای پروازی در کشور، گفت: ایران رکوددار تاخیرهای پروازی و ازاین جهت نقض حقوق مسافران است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه فرسودگی ناوگان حمل و نقل هوایی و نامساعد بودن شرایط جوی در تاخیرهای پروازی دخیل است، افزود: متاسفانه با بررسی سرانگشتی در حوزه تاخیرهای پروازی سوء مدیریت و ناهماهنگی ها در ایران بیشترین سهم را دارد.

نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه تاخیرهای پروازی اجازه توسعه ناوگان هوایی و ارزآوری از این منظر را سلب می کند، تصریح کرد: متاسفانه در بارش برف اخیر بیش از 2 روز ناوگان هوایی کشور فلج شد در حالی که در هیچ کشوری چنین موضوعی دیده نمی شود.

ناوگان هوایی کشور از ناهماهنگی ها متضرر است

وی با بیان اینکه بیش از اینکه ناوگان هوایی ما از فرسودگی هواپیماها رنج ببرد از ناهماهنگی ها و ضعف مدیریت متضرر است، گفت: متاسفانه انتظار مسافران برای ساعت های متوالی حتی با یک عذرخواهی ساده مسئولان سازمان هواپیمایی نیز همراه نیست.

بت کلیا با تاکید بر اینکه ادامه روند فعلی از سوی سازمان هواپیمایی و دستگاه های زیرمجموعه آن سهم ناوگان هوایی از جابه جایی مسافر و کالا را به شدت کاهش می دهد، تصریح کرد: در آزادسازی نرخ بلیت ها هیچ یک از اهداف اولیه عملیاتی نشد و مردم تنها متحمل هزینه های سرسام آور شدند.

دادستانی و سازمان بازرسی جلوی تاخیرهای پروازی بایستند

دیبر کل اتحادیه جهانی آشوریان با بیان اینکه یک بار برای همیشه با ورود دادستانی و رئیس سازمان بازرسی و همچنین سایر دستگاه های مسئول باید پرونده تاخیرهای پروازی بسته شود، گفت: تاخیر پروازی در محدود میانگین جهانی و با ادله کافی قابل پذیرش است در غیر این صورت باید ایرلاین متخلف به پرداخت جریمه محکوم شود.

وی با تاکید بر اینکه برخوردهای قهری با ایرلاین هایی که رکودار تاخیرهای پروازی در نتیجه ناهماهنگی ها هستند به کاهش تاخیرها می انجامد، افزود: مماشات با تاخیرهای پروازی ایرلاین ها را مجاب به انجام پروازها در راس ساعت مقرر نمی کند.

بت کلیا ادامه داد: رعایت آیین نامه حقوق مسافر از سوی ایرلاین ها نیز از عواملی است که به کاهش چشمگیر تاخیرهای پروازی می انجامد از این رو دولت باید در اجرایی شدن آن جدیت بیشتری به خرج دهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: کمیسیون عمران مجلس باید در بازه زمانی کوتاه هر چند ماه یک بار با گزارش گیری از ایرلاین های مختلف با تاخیرهای پروازی برخورد کند تا به این ترتیب ایرلاین ها خود را مکلف به فروش بلیت و رعایت ساعت پروازی دقیق باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000