شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی با اشاره به اظهارات عراقچی تشریح کرد:

رفتار آمریکا در برجام مذاکره با این کشور در موضوعات دیگر را منتفی کرد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها به گونه ای در برجام رفتار کرده که مذاکره در سایر موضوعات با آمریکا معنایی ندارد.
یکشنبه 22 بهمن 1396 ساعت 08:00
رفتار آمریکا در برجام مذاکره با این کشور در موضوعات دیگر را منتفی کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: آمریکایی ها به گونه ای در برجام رفتار کرده که مذاکره در سایر موضوعات با آمریکا معنایی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg رفتار,آمریکا,در,برجام,مذاکره,با,این,کشور,در,موضوعات,دیگر,را,منتفی,کرد Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اظهارات عباس عراقچی مبنی بر اینکه مذاکره در مورد مسائل دیگر در صورت موفقیت برجام امکان پذیر است، اظهار داشت: بعید است آقای عراقچی بعید است چنین سخنانی را گفته باشند، اگر هم چنین اظهار نظری داشته اند باید اصلاح کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران تنها و تنها در برجام برای رفع تحریم ها مذاکره می کند زیرا رفع تحریم ها هنوز رفع نشده اند، بیان کرد: رئیس جمهور گفتند بعد از برجام همه تحریم ها بصورت یکجا برداشته می شود.

وی با بیان اینکه عهدشکنی آمریکایی ها را در برجام و قرارداد الجزایر مشاهده کرده ایم، افزود: رئیس جمهور روحانی در مجلس گفت آمریکایی ها به گونه ای در برجام رفتار کرده که مذاکره در سایر موضوعات با آمریکا معنایی ندارد.

سلیمی با بیان اینکه اگر عراقچی بدون نظر رئیس جمهور چنین موضع گیری کرده است باید توضیح دهد، ادامه داد: آیا ایران می خواهد در موضوعاتی مانند حقوق بشر و مسئله موشکی مذاکره کند؟ اگر بپذیریم در این زمینه مذاکره کنیم یعنی اتهام زنی آمریکایی ها را قبول داریم.

نماینده مردم دلیجان و محلات با بیان اینکه بنا بر فرموده مقام معظم رهبری برجام تجربه ای بود تا نسل جدید نیز آمریکا را بشناسد، گفت: برخی همه چیز حتی آب خوردن را به برجام مرتبط دانستند و به دنبال این بودند که القا کنند که برجام فتح الفتوح است ولی اکنون مشخص شد مشکلات کشور همچنان باقی است و لازم داریم که روی پای خود تکیه کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000