هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رنجبرزاده مطرح کرد:

آمریکا‌ به دنبال دشمنی با ایران از روزنه مذاکره درباره آزادی زندانیان است

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری اینکه آمریکایی‌ها قائل به پذیرش قواعد بین‌المللی نیستند، گفت: آمریکا‌ به دنبال دشمنی با ایران از روزنه مذاکره درباره آزادی زندانیان است.
سه‌شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 12:27
آمریکا‌ به دنبال دشمنی با ایران از روزنه مذاکره درباره آزادی زندانیان است عضو هیات رئیسه مجلس با یادآوری اینکه آمریکایی‌ها قائل به پذیرش قواعد بین‌المللی نیستند، گفت: آمریکا‌ به دنبال دشمنی با ایران از روزنه مذاکره درباره آزادی زندانیان است. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105720073089.jpg آمریکا‌,به,دنبال,دشمنی,با,ایران,از,روزنه,مذاکره,درباره,آزادی,زندانیان,است Icana

 اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص درخواست کاخ سفید از ایران مبنی بر ایجاد خط ارتباطی مستقیم برای مذاکره در موضوع آزادی زندانیان دو طرف، گفت: آمریکا تا زمانی که در مسیر تحریم و تهدید جمهوری اسلامی ایران گام بردارد، هیچ مذاکره‌ای بین دو کشور حتی بین سطوح پایین کشوری هم امکانپذیر نیست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: آمریکا از طریق رویارویی و جنگ‌های نیابتی نتوانسته به اهداف خود جامه عمل بپوشاند لذا به وسیله روزنه‌‌های جدید به دنبال تضعیف دژ محکم جمهوری اسلامی است تا زمینه نفوذ به جمهوری اسلامی ایران را باز کند.

وی افزود: در حقیقت تمام مسیرها و راه‌هایی پیش روی آمریکایی‌ها از سر دشمنی با جمهوری اسلامی ایران است، لذا تنها در صورتی که برای سال‌های متمادی به مرزهای اعتقادی جمهوری اسلامی حمله نکند و از ایجاد اختلاف در منطقه و دشمنی با ایران دست بردارد، می‌توان به مذاکره با آنها اندیشید.

رنجبرزاده با بیان اینکه درخواست مذاکره با ایران درباره آزادی زندانیان دو طرف نوعی برنامه‌ریزی با اهداف خصمانه آمریکایی‌هاست، گفت: آمریکا‌یی‌ها به دنبال دشمنی با جمهوری اسلامی از روزنه مذاکره درباره زندانیان ایرانی و آمریکایی در دو کشور هستند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اساس مذاکره با آمریکا در شرایط کنونی که با تمام توان به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی ایران است، قاعده بین المللی را بر هم زده و منطق گفت‌وگو را زیر پا گذاشته است، اشتباه محض است زیرا آنها قائل به پذیرش قواعد بین‌المللی و پایبندی به عهدنامه‌ها نیستند.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ مقامات آمریکایی مدعی اند کاخ سفید در ماه دسامبر از طریق کانال‌هایی به تهران پیام داده و خواستار ایجاد خط ارتباطی مستقیم جهت مذاکره در موضوع آزادی زندانیان دو طرف شده است.گفتنی است؛ به نوشته نشریه وال‌استریت ژورنال این اولین اقدام دیپلماتیک دولت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ برای پیش قدم شدن در موضوع‌های مذاکره با ایران و تبادل زندانیان است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000