هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی قدوسی:

یاوه گویی نتانیاهو علیه ایران و جبهه مقاومت / رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش به زوال خود نزدیک شده است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:یاوه گویی های نتانیاهو در تهدید ایران و سوریه و هم چنین جبهه مقاومت، هیچ خللی بر عزم آنها در جهت نابودی کامل رژیم صهونیستی وارد نمی کند.
سه‌شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 13:29
یاوه گویی نتانیاهو علیه ایران و جبهه مقاومت / رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش به زوال خود نزدیک شده است عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:یاوه گویی های نتانیاهو در تهدید ایران و سوریه و هم چنین جبهه مقاومت، هیچ خللی بر عزم آنها در جهت نابودی کامل رژیم صهونیستی وارد نمی کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100988230047.jpg یاوه,گویی,نتانیاهو,علیه,ایران,و,جبهه,مقاومت,/,رژیم,جعلی,صهیونیستی,بیش,از,پیش,به,زوال,خود,نزدیک,شده,است Icana

جواد کریمی قدوسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص تهدید نخست وزیر رژیم صهوینستی به مقابله با اقدامات ایران و سوریه بعد از سرنگونی جنگنده اف 16 این رژیم توسط پدافند سوریه گفت:رژیم جعلی صهیونیستی بیش از پیش به زوال خود نزدیک شده است و باید بداند این تهدید ها هیچ خللی در عزم ملت سلحشور ایران اسلامی  و مردم سوریه وارد نخواهد کرد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:نتانیاهو می داند در مقابل ایران هیچ برگ برنده ای ندارد و تنها به یاوه گویی و لجن پراکنی می پردازد.

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: رژیم صهیونیستی برای خود این امکان را متصور است که به حریم هوایی کشوری تجاوز کند و آنجا را بمب باران کند و بدون هیچ واکنشی از سوی کشور تجاوز شده، به سرزمین های اشغالی بازگردد.

عضو فراکسیون ولایی در مجلس تأکید کرد: بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب دوران بزن و در رو به اتمام رسیده است و این رژیم بداند که در صورت ادامه تجاوزات وحشیانه به خاک سوریه با واکنش قاطع این کشور مواجه خواهد شد.

وی افزود: آمریکا و مزدور منطقه اش رژیم صهیونیستی در سال های اخیر با شکست های مفتضحانه ای روبرو شدند و جبهه مقاومت به خوبی نقشه های شوم آنها را برای از بین بردن عناصر جبهه مقاومت نقش بر آب کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی از تمامی تحرکات و اقداماتی که از تجاوزگری این رژیم کودک کش جلوگیری کرده و آن را به عقب می راند، حمایت قاطع خواهد کرد و یاوه گویی های نتانیاهو در تهدید ایران و سوریه و هم چنین جبهه مقاومت، هیچ خللی بر عزم آنها در جهت نابودی کامل رژیم صهونیستی وارد نخواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط