هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نیازآذری:

بابل به قطب درمانی شمال کشور تبدیل شود

سرویس استان ها
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود پزشکان و کادر درمانی مناسب خواستار تبدیل شدن بابل به قطب درمانی شمال کشور شد.
سه‌شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 10:16
بابل به قطب درمانی شمال کشور تبدیل شود نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود پزشکان و کادر درمانی مناسب خواستار تبدیل شدن بابل به قطب درمانی شمال کشور شد. http://cdn.icana.ir/d/019/84250.jpg بابل,به,قطب,درمانی,شمال,کشور,تبدیل,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین نیازآذری در بازدید از طرح های درمانی بابل اظهار داشت: حوزه درمان یکی از مزیت های مهم شهرستان بابل است که به کل استان خدمات درمانی ارائه می دهد، از اینرو ارتقای سطح کمی و کیفی و توسعه مراکز درمانی و بیمارستان های شهرستان بابل از راهبردهای اصلی شهرستان است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی، به اشاره  اهمیت طرح تحول سلامت و اینکه خدمات درمانی یکی از مزیت های اصلی شهرستان بابل و این شهرستان دارای پزشکان و کادردرمانی حاذق و تجهیزات مناسب است تاکید کرد: تلاش ما براین است از طریق سرمایه گذاری های دولتی و بخش خصوصی و کمک خیرین و تشکل های خیریه، شهرستان بابل قطب درمانی شمال کشور شود تا ازطریق این راهبرد هم بخش های آموزشی و پژوهشی ارتقا پیدا کنند و خدمات درمانی برای شهروندان با کیفت مطلوب تری ارائه و به اقتصاد و اشتغال شهرستان کمک شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، راهبرد منطقه ای شدن را زمینه رفع مشکلات و کاستی ها برشمرد و افزود:  بیشترین مکاتبات و پیگیری هایم برای توسعه حوزه سلامت و  بخش بهداشت و درمان و ارتقای جایگاه دانشگاه علوم پزشکی است.

نیازآذری با بیان اینکه بخش اعظمی از زیرساخت های درمانی شهرستان بابل مدیون خیرین است خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری های خیرخواهانه موجب حرکت آفرینی طرح های توسعه بخش درمان و سلامت شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000