هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباسی تاکیدکرد:

توقف روند توسعه استان‌های کشور با انتصاب استانداران غیربومی/ کشاورزی گیلان زمین‌گیر شده است

سرویس استان ها
نماینده مردم رودسر در مجلس با بیان اینکه انتصاب استانداران غیربومی توقف توسعه استان‌های کشور از جمله گیلان را رقم زده است،گفت: در سال‌های اخیر هیچ گونه پروژه ملی در استان گیلان نداشته‌ایم.
سه‌شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 12:18
توقف روند توسعه استان‌های کشور با انتصاب استانداران غیربومی/ کشاورزی گیلان زمین‌گیر شده است نماینده مردم رودسر در مجلس با بیان اینکه انتصاب استانداران غیربومی توقف توسعه استان‌های کشور از جمله گیلان را رقم زده است،گفت: در سال‌های اخیر هیچ گونه پروژه ملی در استان گیلان نداشته‌ایم. http://cdn.icana.ir/d/019/201801105634892941.jpg توقف,روند,توسعه,استان‌های,کشور,با,انتصاب,استانداران,غیربومی/,کشاورزی,گیلان,زمین‌گیر,شده,است Icana

 اسدالله عباسی در  گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه  ملت با اشاره به نقش مدیران  و استانداران  غیر بومی در استان گیلان، گفت: متاسفانه با تشکیل دولت دوازدهم، برای عزل و نصب مدیران و استانداران شتاب زده عمل شد و در  نتیجه آن  بسیاری  از استانداران غیربومی در استانها تعیین شدند و این در حالی است که استانداران غیربومی هیچ شناختی نسبت به حوزه استانی، آمایش  سرزمینی، اقتصادی و فرهنگی استان‌ها ندارند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با انتصابهای غیر بومی توسعه و صنعت کشاورزی استان گیلان متوقف شده است و در سالهای اخیر هیچ گونه پروژه ملی ما در استان گیلان نداشته‌ایم .

عباسی افزود: بطور حتم اگر وزیر کشور تدابیری برای انتصاب‌های نامناسب غیر بومی اتخاذ نکند، تعدادی از نمایندگان استان گیلان از ابزارهای نظارتی شان در قبال وزیر کشور استفاده می‌کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: انتصاب استانداران غیربومی توقف توسعه استان‌های کشور از جمله گیلان را رقم زده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000