هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر مطرح کرد:

تکرار تفکری با رنگ‌وبوی احمدی‌نژاد بعید است/ضرورت نگاه فراجناحی به اهداف ملی در جریان‌های سیاسی

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه جریان های سیاسی باید نگاه فراجناحی داشته و اهداف ملی درنظر بگیرند، گفت: تفکری که رنگ و بوی احمدی نژاد را داشته باشد تکرار نمی شود.
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 11:32
تکرار تفکری با رنگ‌وبوی احمدی‌نژاد بعید است/ضرورت نگاه فراجناحی به اهداف ملی در جریان‌های سیاسی عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه جریان های سیاسی باید نگاه فراجناحی داشته و اهداف ملی درنظر بگیرند، گفت: تفکری که رنگ و بوی احمدی نژاد را داشته باشد تکرار نمی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg تکرار,تفکری,با,رنگ‌وبوی,احمدی‌نژاد,بعید,است/ضرورت,نگاه,فراجناحی,به,اهداف,ملی,در,جریان‌های,سیاسی Icana

فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت مقایسه دولت دوم اصلاحات با دولت دوازدهم توسط برخی افراد و ارزیابی احتمالی مبنی بر قدرت گرفتن مجدد جریان اصولگرایی در عرصه سیاست را نادرست دانست و گفت: هر دولتی دارای شرایط خاص خودش را دارد و وضعیت هر دولتی با توجه به تحولات داخلی و بین المللی رخ داده متفاوت است.

اصلاح طلبان یا اصولگرایان حاضر نیستند به اصل و اساس انقلاب خدشه وارد شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم اکنون مشکلات و معضلات عمده در کشور وجود دارد و در این بین دشمنان قسم خورده نیز نگاهشان به عملکرد مسئولان است لذا در نگاه کلی اصلاح طلبان یا اصولگرایان کلی حاضر نیستند به اصل و اساس انقلاب خدشه وارد شود.

ضرورت نگاه فراجناحی و درنظر گرفتن اهداف ملی توسط جریان های سیاسی

وی همچنین ادامه داد: بر این اساس باید اذعان کرد که بجای صحبت در خصوص اینکه آیا زمینه برای قدرت گرفتن اصولگرایان فراهم است یا خیر، باید اهداف ملی را درنظر بگیرد و نگاه فراجناحی در مسائل مختلف داشته باشیم.

ذوالقدر ادامه داد: بنابراین اعتقاد دارم تفاوتی نمی کند چه جریانی روی کار بیاید زیرا باید برطرف کردن مشکلات مانند بیکاری و غیره در دستورکار باشد؛ در این بین نیز دولت و جناح رقیب باید به همدیگر کمک کنند و دست در دست هم بگذارند تا نارضایتی های مردم، مشکلات اقتصادی و غیره برطرف شود.

امکان وفاق اصولگرایان برای معرفی چهره جدید در انتخابات 1400 وجود دارد

این نماینده مردم در مجلس دهم در رابطه با اینکه آیا اصولگرایان چهره جدیدی برای انتخابات آتی دارند یا خیر، تصریح کرد: صحبت در مورد انتخاب افراد و چهره های جدید زود است زیرا هنوز صحبتی نشده است ولی ممکن است اصولگرایان با اتفاق نظر چهره جدید برای انتخابات 1400 معرفی کنند.

تفکری که رنگ و بوی احمدی نژاد را داشته باشد تکرار شود

عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا امکان تکرار شانسی که جریان اصولگرایان در پایان دولت اصلاحات با چهره ای مثل احمدی نژاد آورد وجود دارد یا خیر، افزود: بعید می دانم تفکری که رنگ و بوی احمدی نژاد را داشته باشد تکرار شود زیرا مردم هشت سال عملکرد را مشاهده کردند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد که مردم آگاه تر شده اند و در انتخاب هایشان به خوبی افراد را بررسی می کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط