هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی پس از نشست با نمایندگان پارلمان اروپا:

توانمندی موشکی کشورمان را تبیین می کنیم، مذاکره نه

سرویس بین الملل
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با هیچ کشوری در مورد توانمندی موشکی مان مذاکره نمی‌کنیم اما آن را تبیین می‌کنیم تا بدانند چرا به عنوان ملتی که 8 سال درگیر جنگ بوده بایدبا قدرت از خودمان دفاع کنیم.
سه‌شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 22:25
توانمندی موشکی کشورمان را تبیین می کنیم، مذاکره نه رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: با هیچ کشوری در مورد توانمندی موشکی مان مذاکره نمی‌کنیم اما آن را تبیین می‌کنیم تا بدانند چرا به عنوان ملتی که 8 سال درگیر جنگ بوده بایدبا قدرت از خودمان دفاع کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201712105138019989.jpg توانمندی,موشکی,کشورمان,را,تبیین,می,کنیم،,مذاکره,نه Icana

علاء الدین بروجردی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، پس از نشست نمایندگان مجلس با نمایندگان پارلمان اروپا گفت: فکر می کنم با توجه به اصل تأثیرپذیری انسان‌ها از سخن حق و ضرورت دفاع از مواضع جمهوری اسلامی ایران و تشریح بسیاری از مسائلی که در خارج از مرزهای ما علیه کشور سیاه‌نمایی می‌شود و اگر حقایق باز شود آنها متوجه حقایق می‌شوند این گفتمان با نمایندگان پارلمان اروپا که متشکل از همه کشورهای اروپایی هستند ضرورتی جدی بود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کمتر از یک ماه پیش در پارلمان اروپا حضور یافته و سخنرانی کرده است، افزود: با حضور در پارلمان اروپا به اشکالات آنها پاسخ دادم لذا متقابلا نمایندگان پارلمان اروپا به ایران آمدند و یک گفتمان بسیار صریحی بین نمایندگان مجلس ما با نمایندگان مجلس اروپا صورت گرفت. انتقادات صورت گرفت و مواضع تبیین شد که قطعا این موضوع تأثیرگذار است چرا که دشمنان ما در سفرهای مکرر و به بهانه‌های مختلف می‌روند و با آنها صحبت می‌کنند و در واقع سیاه‌نمایی کرده و خلاف واقع را به خورد آنها می‌دهند.

بروجردی ادامه داد: بسیار ضروری است که ما واقعیت‌های جمهوری اسلامی ایران و عظمت این نظام را برای نمایندگان پارلمان اروپا و دیگر پارلمان‌های دنیا تشریح کنیم.

وی در تشریح محور مسائل مطرح شده در این نشست یادآور شد: همه مسائل داخلی و خارجی و ایرادی که از سیاست‌های موشکی کشور گرفته می شود، در نشست امشب مطرح شد و ما این اصل را مطرح کردیم که با هیچ کشوری در مورد توانمندی موشکی کشورمان مذاکره نمی‌کنیم اما آن را تبیین می‌کنیم تا بدانند چرا به عنوان ملتی که 8 سال درگیر جنگ بی‌رحمانه بوده باید بتوانیم با قدرت از تمامیت ارضی‌مان دفاع کنیم.

بروجردی افزود: نمایندگان پارلمان اروپا بیشتر موارد را که می‌شنیدند قانع می‌شدند و برخی از آنها صریحا اعلام کردند که حق را به ایران می‌دهند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این توافق صورت گرفت که به صورت منظم و براساس توافق دو جانبه مذاکره در دو پارلمان ادامه یابد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000