هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

گِروکشی برجامی، راهکار رفع مشکلات و روابط 5+1 و ایران نیست

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس بر دوری از گِرو گرفتن برجام به عنوان راهکار قانونی و اخلاقی رفع مشکلات ایران و 5+1، تاکید کرد.
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 17:16
گِروکشی برجامی، راهکار رفع مشکلات و روابط 5+1 و ایران نیست سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس بر دوری از گِرو گرفتن برجام به عنوان راهکار قانونی و اخلاقی رفع مشکلات ایران و 5+1، تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/67959.jpg گِروکشی,برجامی،,راهکار,رفع,مشکلات,و,روابط,5+1,و,ایران,نیست Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی درگفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ادعای وزیر دفاع انگلیس مبنی بر تبدیل ایران، روسیه و چین به چالش جدید برجام، گفت: برجام توافق بین‌المللی است و حیطه مذاکرات و موضوع آن مشخص و تعیین شده است لذا گِرو گرفتن برجام برای حل سایر موضوع‌ها قانونی و اخلاقی نیست.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: کشورها و طرف‌های مذاکره نباید برجام را گِرو گرفته تا به مذاکره موشکی برسند یا بتوانند به مباحث سایت‌های هسته‌ای و نظامی دسترسی پیدا کنند زیرا جمهوری اسلامی ایران به هیچ عنوان اجازه ورود سایر طرف‌ها به این عرصه را نخواهد داد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران برجام را در قالب توافق بین‌المللی تمام شده تلقی کرده و همه کشورهای طرف مذاکره هم باید به تعهدات خود عمل کنند زیرا بررسی روابط ایران و روسیه یا موضوع موشکی و نظامی ایران و غیره موجب سُست کردن برجام می‌شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، معتقد است: برجام نباید وسیله تقویت روابط و مناسبات بین ایران و روسیه یا ایران و چین یا ایران و اتحادیه اروپا قرار گیرد، لذا باید به راهکارهایی غیر از برجام پرداخت، برجام در مسیر قانونی خود باید اجرا شود و در این مسیر هیچ کدام از طرف‌ها نمی‌توانند گرو کِشی کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000