هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وقف‌چی:

سوال از رئیس جمهور در راستای دموکراسی است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: جای نقد و گلایه دارد که چرا مجموعه‌های وابسته به دولت و دولتیان به‌جای رفع مشکل مردم و رسیدگی به اصل موضوع برای بازپسگیری امضاء‌ها تلاش می‌کنند، این در شان و جایگاه دولت نیست.
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 18:42
سوال از رئیس جمهور در راستای دموکراسی است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: جای نقد و گلایه دارد که چرا مجموعه‌های وابسته به دولت و دولتیان به‌جای رفع مشکل مردم و رسیدگی به اصل موضوع برای بازپسگیری امضاء‌ها تلاش می‌کنند، این در شان و جایگاه دولت نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201711106045777426.jpg سوال,از,رئیس,جمهور,در,راستای,دموکراسی,است Icana

علی وقف‌چی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص آخرین وضعیت طرح سوال از رئیس جمهور، اظهار داشت: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید به این فرمایش حضرت علی(ع) در خصوص اینکه وجدان یگانه محکمه‌ای است که نیاز به قاضی ندارد توجه کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه خود و از مجموعه‌ها پیگیری و مشاهده کردند که مشکلات حل شده است امضاء خود را پس بگیرند، گفت: اما زمانی که مشاهده کنند مشکلات مردم همچنان باقی است باید از مسئله سوال از رئیس جمهور حمایت کنند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب ما در راستای دست‌یافتن به دموکراسی بوده است، ادامه داد: حتما باید نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به شفاف‌‎‌سازی رفع مشکل مردم کمک کنند و ما باید در مقابل مردم پاسخگو باشیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور در یک ماهی که فرصت دارد به‌منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان با شفافیت برای رفع مشکل مردم تلاش بیشتر کنند، عنوان کرد: با کمال تاسف باید بگوییم جای نقد و گلایه دارد که چرا مجموعه‌های وابسته به دولت و دولتیان به‌جای رفع مشکل مردم و رسیدگی به اصل موضوع برای بازپسگیری امضاء‌ها تلاش می‌کنند،  این در شان و جایگاه دولت، مسئولین دولتی و معاونین پارلمانی نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000