هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کرم‌پور با اشاره به دیدار نمایندگان پارلمان اروپا و نمایندگان مجلس مطرح کرد:

تغییر رفتار نمایندگان اروپایی پس از شنیدن واقعیت‌ برجام، حقوق بشر و تروریسم

سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شفاف‌سازی موضوعاتی همچون حقوق بشر، برجام، تروریسم، مافیای مواد مخدر را از جمله مباحث مطروحه در دیدار نمایندگان پارلمان اروپا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برشمرد.
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 19:24
تغییر رفتار نمایندگان اروپایی پس از شنیدن واقعیت‌ برجام، حقوق بشر و تروریسم عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شفاف‌سازی موضوعاتی همچون حقوق بشر، برجام، تروریسم، مافیای مواد مخدر را از جمله مباحث مطروحه در دیدار نمایندگان پارلمان اروپا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برشمرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607100528829042.jpg تغییر,رفتار,نمایندگان,اروپایی,پس,از,شنیدن,واقعیت‌,برجام،,حقوق,بشر,و,تروریسم Icana

کوروش کرم‌پور حقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مباحث مطروحه در دیدار نمایندگان پارلمان اروپا و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: این جلسات به دلیل رد و بدل شدن اطلاعات و واقعیت‌ها، بسیار مهم به شمار می‌آیند چراکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی واقعیت موضوعاتی همچون حقوق بشر، برجام، تروریسم، مافیای مواد مخدر و... را برای نمایندگان پارلمان اروپا شفاف‌سازی کردند.   

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که شخصا قربانی نوعی از پایمال شدن حقوق بشر در دوران دفاع‌مقدس هستم در این دیدارها به بمباران شیمیایی در 8 سال دفاع‌مقدس اشاره کردم، بمب‌هایی که توسط برخی از کشورهای اروپایی در اختیار صدام قرار می‌گرفت.

دفاع از تسهیلات موشکی ایران در دیدار نمایندگان پارلمان اروپا و نمایندگان مجلس

وی با بیان اینکه در این جلسات از تسهیلات موشکی ایران نیز دفاع شد، افزود: به این نمایندگان اروپایی توضیح داده شد طبق موازین اسلامی، کشور ایران خود را موظف به رعایت حقوق و جان بشریت می‌داند، چراکه هرکس حقوق بشریت را رعایت نکند مرتکب گناه شده است.

انصاف نیست اروپاییان نوع مبارزه ایران با قاچاقچیان مواد مخدر را زیرسوال ببرند

کرم‌پور به دیگر مباحث مطرح شده در این جلسات اشاره کرد و گفت: توضیح داده شد که ایران مبارزه سرسختی با مافیای مواد مخدر دارد و این مبارزه از گذشته تاکنون با جدیت و قدرت ادامه دارد و بسیاری از نیروهای انسانی خود را نیز در این راه از دست داده و به مقام والای شهادت رسیده‌اند، لذا انصاف نیست اروپاییان نوع مبارزه ایران با قاچاقچیان مواد مخدر زیرسوال ببرند.

سازمان‌های ترویستی زیر چتر اروپایان به حیات خود ادامه می‌دهند

وی همچنین یادآور شد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این دیدارها از قربانیان ترور در ایران و شهادت بیش از 17هزار نفر سخن گفته و مبارزه و مخالفت شدید ایران را با این مقوله اعلام کردند، درحالی که سازمان‌های ترویستی علیه ایران زیر چتر اروپایان به حیات خود ادامه می‌دهند.

این نماینده مجلس جنایات داعش و جنایات عربستان در یمن را به‌عنوان دیگر موضوعات مطروحه در این جلسات مطرح کرد و افزود: عربستان بدون حمایت اروپا و امریکا نمی‌تواند چنین جنایاتی را موجب شود و سکوت شما اروپا به معنای تایید رفتار عربستان است.

دفاع محکم نمایندگان اقلیت از رعایت حقوق اقلیت‌ها در ایران

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتار و نوع اظهارات نمایندگان اروپایی پس از شنیدن این واقعیت‌ها تغییر کرد، اظهارکرد: از آنجا که حقوق اقلیت‌ها در ایران یکی دیگر از مباحث مطروحه در این جلسات بود نمایندگان اقلیت با قدرت، استدلال و آمار اعلام کردند حقوق اقلیت‌ها در ایران به درستی رعایت می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000