هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجتی در تشریح نشست ویژه رسیدگی به ریزگردهای خوزستان با حضور رئیس مجلس:

آب لازم برای محیط زیست و تالاب‌ها تخصیص می‌یابد/ 2 نفر از نمایندگان در شورایعالی ریزگرد شرکت می‌کنند

سرویس اجتماعی
وزیرجهاد کشاورزی گفت: مشکلاتی در ارتباط با بحث تخصیص آب محیط زیست و تالاب‌ها وجود داشت که با نظر مثبت وزیر نیرو بنا شد که پیگیری شود و آب لازم تخصیص پیدا کند.
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 21:08
آب لازم برای محیط زیست و تالاب‌ها تخصیص می‌یابد/ 2 نفر از نمایندگان در شورایعالی ریزگرد شرکت می‌کنند وزیرجهاد کشاورزی گفت: مشکلاتی در ارتباط با بحث تخصیص آب محیط زیست و تالاب‌ها وجود داشت که با نظر مثبت وزیر نیرو بنا شد که پیگیری شود و آب لازم تخصیص پیدا کند. http://cdn.icana.ir/d/019/124990.jpg آب,لازم,برای,محیط,زیست,و,تالاب‌ها,تخصیص,می‌یابد/,2,نفر,از,نمایندگان,در,شورایعالی,ریزگرد,شرکت,می‌کنند Icana

محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست ویژه رسیدگی به ریزگردهای خوزستان با حضور رئیس مجلس، نمایندگان و مسئولان مربوط دولتی، اظهار داشت: در این جلسه دکتر لاریجانی لطف کردند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان استان خوزستان حضور داشتند و بخش اعظمی از جلسه مربوط به بحث ریزگردها بود.

وزیرجهاد کشاورزی بیان کرد: با توجه به شدتی که ریزگردها در استان خوزستان پیدا کرده، مشکلاتی در ارتباط با بحث تخصیص آب محیط زیست و تالاب‌ها وجود داشت که با نظر مثبت وزیر نیرو بنا شد که پیگیری شود و آب لازم تخصیص پیدا کند.

وی با بیان اینکه مقرر شد تا عملیات اجرایی شدت یابد، افزود: اکنون عازم اهواز هستیم و امیدواریم که بتوانیم هر چه بیشتر کار را سرعت بخشیم.

حجتی با اشاره به اینکه نهال کاری در 3 الی 4 سال آینده نتیجه می‌دهد، ادامه داد: موضوع مرطوب سازی را هرچه سریعتر انجام دهیم آن منطقه عاری از ریزگرد می‌شود.

وزیر جهاد کشاوری گفت: در ارتباط با بقیه مناطق نیز مسائلی مانند کنترل شن‌های روان و مالچ پاشی مطرح شد که امیدواریم در چهارچوب منابع بتوانیم این اقدامات را نیز انجام دهیم.

وی در خصوص  بحث حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شورایعالی ریزگرد که در محیط زیست تشکیل می‌شود نیز بیان کرد:  بنا شد هر وقت که جلسه این شورا تشکیل می‌شود 2 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در آن شورایعالی حضور داشته باشند.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در خصوص وضعیت کم آبی، بی آبی و مسائل مربوط به کشت‌های پیش رو نیز بنا شد تا اقدامات لازم انجام شود و نتیجه آن را در اختیار مجلس شورای اسلامی قرار دهیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000