هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توصیه نماینده اصولگرا به احمدی‌نژاد:

بخاطر هدردادن میلیاردها دلار درآمد نفتی عذرخواهی کنید

سرویس دیگر رسانه‌ها
حشمت‌الله فلاحت پیشه گفت: جریانات اصولگرا نتوانسته رابطه پایداری با بدنه جامعه برقرار کند. خیلی از جوانان در جامعه ما نگران افراطی گرایی هایی هستند که در حاشیه اصولگرایی شکل می گیرد.
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 11:13
بخاطر هدردادن میلیاردها دلار درآمد نفتی عذرخواهی کنید حشمت‌الله فلاحت پیشه گفت: جریانات اصولگرا نتوانسته رابطه پایداری با بدنه جامعه برقرار کند. خیلی از جوانان در جامعه ما نگران افراطی گرایی هایی هستند که در حاشیه اصولگرایی شکل می گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg بخاطر,هدردادن,میلیاردها,دلار,درآمد,نفتی,عذرخواهی,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی درباره حرکت اصولگرایان برای انتخابات 98 در قالب جمنا گفت: جمنا هنوز جایگاهی ندارد که بتواند یک حرکت جمعی شکل دهد؛مضاف براینکه سابقه نداشته است اصولگرایان در دو دوره انتخابات با یک اسم حضور پیدا کنند و همواره این اسامی است که تغییر می کند. در مورد اصلاح طلبان هم تا حدودی همین رویه صدق می کند.

او ادامه داد: همواره جریانات سیاسی‌ شکل می گیرد و این جریانات وعده هایی را مطرح می کنند، این جریانات بعد از انتخابات چه برنده شود و چه بازنده محو می شوند و دوباره اسم دیگری ایجاد می کنند. نکته دیگر این است اینها اختلافات خود را زیر  یک اتحاد مقطعی پنهان می کنند و زمانی که این اتحاد بهم ریخت باردیگر اختلافات عیان می شود.

فلاحت پیشه درباره اینکه امروز فعالیت جمنا متمرکز بر شهرستان ها شده است، گفت: این کارها کارهای سامان‌دهی شده ای نیست به هر حال حافظه تاریخی مردم حافظه روشنی است و امروز در سایه فضای مجازی یادآوری اتفاقات گذشته به راحتی صورت می گیرد. تا وقتی جریانات سیاسی تکلیف خود را با مردم روشن نکنند این مشکلات وجود دارد.

او با انتقاد از اصولگرایان گفت: جریانات اصولگرا نتوانسته رابطه پایداری با بدنه جامعه برقرار کند. خیلی از جوانان در جامعه ما نگران افراطی گرایی هایی هستند که در حاشیه اصولگرایی شکل می گیرد؛ یا خیلی از روشنفکران از ناحیه اصولگرایی  احساس نگرانی می کنند به ویژه در سیاست خارجی خیلی ها نگران نوع نگاه اصولگرایی مبتنی بر افزایش تهدید هستند.

نماینده اصولگرای مجلس دهم تاکید کرد: تا وقتی تجدید ساختار بنیادین شکل نگیرد که ریشه این موضوع هم در حیطه فکری است، اصولگرایان نمی توانند فقط به این مسئله تکیه کنند که چون طرف مقابل ضعف مدیریتی داشته است این به معنی گرایش به سمت اصولگرایان است.

به گزارش خبرآنلاین،فلاحت پیشه با بیان اینکه هر دو جریان به حدی وعده های عمل نشده دارند که امروز باعث ایجاد یک ناامیدی شدند گفت: باید به سمت یک نگاه برنامه ای و اصلاح مواضع گذشته و جسارت نسبت به رفتارهای گذشته وجود داشته باشد به طور مثال حتما افرادی که در هدر دادن 700 میلیارد  دلار پول نفت نقش داشتند باید توضیح دهند و عذرخواهی کنند.  /

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط