هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نورقلی پور در تذکر شفاهی:

مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان استعفا دهد

سرویس صحن
نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس طی تذکری از مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان خواست که به دلیل مشکلات مدیریتی از سمت خود استعفا دهد.
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 13:25
مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان استعفا دهد نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس طی تذکری از مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان خواست که به دلیل مشکلات مدیریتی از سمت خود استعفا دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102153618007.jpg مدیرعامل,شرکت,هواپیمایی,آسمان,استعفا,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، رامین نورقلی پور در نشست علنی صبح امروز (دوشنبه، 30 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به وزیر راه در مورد سقوط هواپیمای یاسوج گفت: در این گونه حوادث انتظار این است که مسئولان مربوطه از سمت خود استعفا دهند بنابراین انتظار می رود مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل مشکلات مدیریتی که در این حوزه وجود داشته است استعفا دهد.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان خطاب به وزیر راه ادامه داد: انتظار می رود در این موضوع ورود پیدا کنید ضمن اینکه بنا نداریم در مورد مسائل فنی و وضعیت هوا بحث کنیم اما موردی که باید متذکر شوم این است که در ارتباط با مشکلات مدیریتی که در این حوزه وجود دارد فشارهایی به طور مستقیم به کارکنان، خلبانان و کادر پرواز این شرکت وارد می شود.

وی تصریح کرد: در ماه های اخیر تعدادی از خلبانان ماهر این شرکت به دلایل مشکلاتی پیرامون دستمزد و وضعیت بیمه که با آن مواجه بوده اند از کار خود استعفا داده اند.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان یادآور شد: با توجه به اینکه خلبان زبده هواپیمای ATR یکی از متعهدترین خلبانان این شرکت بوده است اما تا زمانی که پرواز رفت و برگشت صورت نگیرد حق الزحمه ای بابت پرواز به وی و سایر خلبانان پرداخت نمی شود./

پایان پیام     

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر