هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نسب الباجی:

موزه تاریخ فوتبال در شهر اهواز باید تاسیس شود

سرویس استان ها
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قدمت فوتبال در شهر اهواز، خواستار تأسیس موزه تاریخ فوتبال در این شهر هستیم.
پنج‌شنبه 3 اسفند 1396 ساعت 11:11
موزه تاریخ فوتبال در شهر اهواز باید تاسیس شود نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قدمت فوتبال در شهر اهواز، خواستار تأسیس موزه تاریخ فوتبال در این شهر هستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606108736520931.jpg موزه,تاریخ,فوتبال,در,شهر,اهواز,باید,تاسیس,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جواد کاظم نسب الباجی در نشست مشترک رؤسای فدراسیون های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان در اهواز اظهار کرد: بزرگان در حق خوزستان کلمات بسیار ارزشمندی بیان کرده ولی امکاناتی که به مردم خوزستان و جامعه ورزشی این استان اختصاص داده شده بسیار ناچیز و کم بوده که در شأن مردم خوزستان نیست؛

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، افزود: استان خوزستان سپر جمهوری اسلامی، مدافع کشور است. این استان متحمل همه بدبختی ها از جمله آلایندگی های نفتی، نیشکر، ریزگردها است که عدم توجه مدیران به آن باعث ایجاد ۳۵۰ هزار هکتار کانون ریزگرد شده است.

الباجی با اشاره به اینکه فقط در تابستان سال گذشته ۵۶ نفر از جوانان خوزستانی در رودخانه ها غرق شدند، تصریح کرد: در پنج سال اخیر بیش از ۸۰۰ جوان خوزستانی که سرمایه های کشور محسوب می شوند به دلیل نبود امکانات در کانال ها و رودخانه ها جان خود را از دست دادند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به مهد ورزش بودن خوزستان در کشور و طرح این سئوال که چه امکاناتی برای جوانان خوزستانی در حوزه ورزش اختصاص داده شده است، گفت: بیکاری، ریزگردها و گرمای هوا باعث ناراحتی جوانان شده  ولی هیچ امکاناتی برای جایگزینی این مسائل درنظر نگرفته اند.

الباجی بیان کرد: ضرورت تعیین اعتبار ویژه در راستای کمک به ورزش محلات، پرداخت مبلغ ورودی تیم ها برای حضور به لیگ های دسته دوم و سوم، طرح جامع ساخت، بازسازی و تکمیل استخر در خوزستان را خواستاریم.

به گزارش مهر، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: تأسیس موزه تاریخ فوتبال در شهر اهواز، ایجاد پیست های اسب دوانی در شهرهای حمیدیه، باوی و کارون به خاطر ظرفیت اسب های اصیل عرب و همچنین فعال کردن بخش جوانان از دیگر خواسته های ما است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000