هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوسه غراوی در تذکر شفاهی:

اقدامات آخوندی رمق سازمان نظام مهندسی را گرفته است

سرویس صحن
عضو کمیسیون عمران مجلس بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود، گفت: دستورالعمل های متفاوت آقای آخوندی سبب شده که رمقی برای این نهاد مردمی نماند.
پنج‌شنبه 3 اسفند 1396 ساعت 12:56
اقدامات آخوندی رمق سازمان نظام مهندسی را گرفته است عضو کمیسیون عمران مجلس بیان اینکه سازمان نظام مهندسی ساختمان به جای حمایت هر روز با چالشی جدید روبه رو می شود، گفت: دستورالعمل های متفاوت آقای آخوندی سبب شده که رمقی برای این نهاد مردمی نماند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611109561722548.jpg اقدامات,آخوندی,رمق,سازمان,نظام,مهندسی,را,گرفته,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهرام کوسه غراوی در نشست علنی صبح امروز (پنجشنبه، 3 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با تسلیت به خانواده های جان باختگان هواپیمای تهران- یاسوج به ویژه خانواده های عبدالاحد مرادی و عبدالقاسم فرهمندی که از همشهریان وی بودند در تذکری شفاهی، گفت: مسئولان برای نوسازی ناوگان هوایی سریعا اقدام کرده و جواب قانع کننده ای در خصوص حادثه اخیر داشته باشد یا حداقل مسببان امر از مردم و خانواده های این قربانیان عذرخواهی کنند.

نماینده مردم مینودشت در مجلس شورای اسلامی با تذکر به رئیس جمهور گفت: آقای رئیس جمهور قول داده بودید راه آهن گرگان به کلات مشهد را هرچه سریع تر راه اندازی کنید اما متاسفانه با گذشت 3 سال هنوز هیچ اتفاقی در این رابطه صورت نگرفته است.

کوسه غراوی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با گذشت یکسال از ضرر کشاورزان گندمکار، زیتون کار و ... بابت سرمازدگی و خشکسالی هیچ مبلغی از صندوق بیمه کشاورزان به آن ها پرداخته نشده است و متاسفانه طلب کشاورزان به ویژه گندمکاران شهرستان مینودشت پرداخت نشده است.

وی همچنین با تذکر به وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه به جای حمایت از نظام مهندسی ساختمان ها هر روز چالشی برای چهارصد هزار نفر ایجاد می کنید، اظهار کرد: نظام مهندسی ساختمان بزرگترین NGO کشور است که می بایست چابک تر و با کیفیت تر در راستای ساخت و ساز کشور تلاش کند اما آئین نامه ها و دستورالعمل های متفاوت آقای وزیر سبب شده که رمق و توان این نهاد مردمی غیر دولتی را گرفته است.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه چرا به جای کمک به استقلال نهادهای مردمی و ایجاد اشتغال سازمان نظام مهندسی می گذارید، افزود: ارتقاء فناوری ساخت که وظیفه وزیر راه و شهرسازی است چه سیاست هایی تبیین شده است./

پایان پیام  

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر