هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هروی:

طرح سوال جدید از رییس جمهور اعلام وصول نشده است

سرویس سیاسی
معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی رییس جمهور می‌گوید اعلام وصول سوال جدید از رییس جمهور در صحن علنی تشریفات قانونی خود را دارد و تا کنون وصول چنین موردی اعلام نشده است.
پنج‌شنبه 3 اسفند 1396 ساعت 15:07
طرح سوال جدید از رییس جمهور اعلام وصول نشده است معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی رییس جمهور می‌گوید اعلام وصول سوال جدید از رییس جمهور در صحن علنی تشریفات قانونی خود را دارد و تا کنون وصول چنین موردی اعلام نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201512101932201405.jpg طرح,سوال,جدید,از,رییس,جمهور,اعلام,وصول,نشده,است Icana

جواد هروی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتشار اخباری در برخی رسانه ها مبنی بر اعلام وصول سوالی جدید از رییس جمهور توسط هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، گفت: اعلام وصول هر طرحی در مجلس، موکول به اعلام وصول هیئت رییسه است؛ لذا امروز تا آخرین لحظه صحن علنی مجلس هیچ موضوعی از سوی هیئت رییسه مبنی بر اعلام وصول از هیچ کدام از اعضای هیئت دولت یا رییس جمهور انجام نشد.

معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی رییس جمهور افزود: حجت همگان و آنچه که تحت عنوان اعلام وصول برای استیضاح برای هر یک از اعضای هیئت دولت مطرح می شود، سخنگوی هیئت رییسه است؛ تا کنون سخنگوی هیئت رییسه چنین موضوعی را عنوان نکرده است.

وی با بیان اینکه بنده با آقای امیرآبادی درباره اعلام وصول این طرح سوال از رییس جمهور صحبت کردم، ادامه داد: آقای امیرآبادی اظهار داشت که بنده اعلام نکردم که نامه طرح سوال از رییس جمهور اعلام وصول شده است، بلکه به عبارتی نامه ای با تعدادی امضاء به هیئت رییسه ارسال شده که نمایندگان بر محور مباحث اقتصادی گلایه هایی داشته اند.

 معاون نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی رییس جمهور، تصریح کرد: اعلام وصول مجلس تشریفات قانونی خود را دارد، به ویژه اگر شخص مورد سوال رییس جمهور باشد که براساس ماده 212 آیین نامه داخلی مجلس باید تشریفات خاص خود را طی کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000