هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بطحایی:

مدارس کشور امسال بیش از اندازه تعطیل بود

سرویس فرهنگی
وزیر آموزش و پروش با بیان اینکه مدارس کشور امسال بیش از اندازه تعطیل بود، گفت: طرح تعطیلی زمستانه مدارس در دولت هنوز به نتیجه نرسیده است؛ پس از اتفاق نظر در دولت به مجلس فرستاده می‌شود تا تعیین تکلیف شود.
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 08:50
مدارس کشور امسال بیش از اندازه تعطیل بود وزیر آموزش و پروش با بیان اینکه مدارس کشور امسال بیش از اندازه تعطیل بود، گفت: طرح تعطیلی زمستانه مدارس در دولت هنوز به نتیجه نرسیده است؛ پس از اتفاق نظر در دولت به مجلس فرستاده می‌شود تا تعیین تکلیف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201711101211066083.jpg مدارس,کشور,امسال,بیش,از,اندازه,تعطیل,بود Icana

سید محمد بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تعطیلی مکرر مدارس در کلانشهرهایی مانند تهران، خوزستان، اردبیل و ضرورت جبران این تعطیلات برای دانش‌آموزان، گفت: آغاز و پایان مدارس در کشور براساس قانون مجلس مشخص می‌شود بنابراین آموزش و پروش برای جبران تعطیلات مدارس به دلیل آلودگی و برودت هوا با محدودیت روبه رو است.

وزیر آموزش و پروش دولت دوازدهم با بیان اینکه نمی‌توان سال تحصیلی را بیش از آنچه در قانون مشخص شده ادامه داد، تصریح کرد: آموزش و پروش حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهد تا بتواند تعطیلات پیش‌بینی نشده مدارس را که امسال بیش از اندازه بود برای دانش‌آموزان جبران کند تا به آموزش دانش‌آموزان آسیب و صدمه‌ای وارد نشود.

طرح تعطیلی زمستانه مدارس در دولت به نتیجه نرسیده است

وزیر آموزش و پروش در پایان افزود: طرح تعطیلی مدارس در زمستان، در دولت هنوز به نتیجه نرسیده است؛ پس از اتفاق‌نظر در دولت به مجلس فرستاده می‌شود تا تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000